Connect with us

Letenky

Levnější už to nebude! New York z Vídně za 6 390 Kč!

Levnější už to nebude! New York z Vídně za 6 390 Kč!

Vídeňské letiště v poslední době nabízí parádní letenky jako na běžícím pásu a tato je toho důkazem. Díky letecké společnosti Finnair se do New Yorku dostaneš za pouhých 6 390 Kč! Kromě samotné ceny, která je až o polovinu menší, než u běžných letenek má další dva bonusy. Tím prvním je, že v nabídce jsou i termíny na květen, takže si New Yorku užiješ v parádním počasí. Druhým je zase to, že po cestě máš denní zastávku v Helsinkách. To znamená, že za cenu jedné letenky pořídíš hned dvě destinace a za parádní cenu si užiješ multicity dovolenou. V ceně je sice jen příruční zavazadlo, a několik dní v New Yorku si ale bohatě vystačíš, případně si zavazadlo můžeš v rezervaci dokoupit.

New York z Vídně za 6 390 Kč

✈ odlet z Vídně ✈ příruční zavazadlo ???? březen – květen

REZERVOVAT LETENKU

Víza do New Yorku

Víza do New Yorku, potažmo USA, nejsou potřeba. Postačí ti elektronická registrace ESTA, která tě vyjde na zhruba $14. Stačí se zaregistrovat na oficiálních stránkách a do několika dní ji zpravidla dostaneš. Platí po dobu 2 let, takže pokud se rozhodneš navštívit USA opětovně, další si do 24 měsíců vyřizovat nemusíš.

Aktivity v New Yorku

Věříme, že New York není potřeba zdlouhavě představovat. Pokud ale i tak hledáš inspiraci ohledně toho, co ve městě podniknout, přečti si v našem článku o tom, jaké aktivity bys neměl rozhodně vynechat.

Times Square v NYC

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Island: Ze západu na východ, ze severu na jih i středem země https://t.co/5QNUmO0LQZ8 hodinami dozadu
S Air France letíš do Ameriky i exotiky v nové kabině a se šampaňským v ruce https://t.co/8tregqaLIM #novinky8 hodinami dozadu
TOP 5 podzimních dovolených na Maltě od 5 490 Kč: pro fanoušky relaxu i kultury https://t.co/rP7yvV7m7N12 hodinami dozadu
Vánoční trhy v Budapešti letos nebudou. Důvod jejich zrušení tě překvapí https://t.co/lapVflfIxT #novinky12 hodinami dozadu
Bangkok z Vídně s návratem do Mnichova od 8 990 Kč: aerolinky Saudia i zavazadlo https://t.co/uOow33sVVJ13 hodinami dozadu
Bari, Katánie, Alicante. Objev autentické kouty Itálie či Španělska https://t.co/098C5izycU13 hodinami dozadu
10 nejlepších pláží v Emirátech. Dubaj, Abú Dhabí i Ras Al Khaimah https://t.co/3RtKaDAZEp13 hodinami dozadu
Tenerife: Tvá ideální dovolená na Kanárských ostrovech! https://t.co/M5RSpkFhh513 hodinami dozadu
Podzim na Kanárech! Rezervuj ostrov Gran Canaria od 3 094 Kč https://t.co/TvcLglM4WF14 hodinami dozadu
PECKA DNE: Silvestrovský pobyt v Miláně s letenkou a 4* hotelem od 7 290 Kč https://t.co/KXGlCBW9hR1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru