Connect with us

Letenky

Levnější už to nebude! New York z Vídně za 6 390 Kč!

Levnější už to nebude! New York z Vídně za 6 390 Kč!

Vídeňské letiště v poslední době nabízí parádní letenky jako na běžícím pásu a tato je toho důkazem. Díky letecké společnosti Finnair se do New Yorku dostaneš za pouhých 6 390 Kč! Kromě samotné ceny, která je až o polovinu menší, než u běžných letenek má další dva bonusy. Tím prvním je, že v nabídce jsou i termíny na květen, takže si New Yorku užiješ v parádním počasí. Druhým je zase to, že po cestě máš denní zastávku v Helsinkách. To znamená, že za cenu jedné letenky pořídíš hned dvě destinace a za parádní cenu si užiješ multicity dovolenou. V ceně je sice jen příruční zavazadlo, a několik dní v New Yorku si ale bohatě vystačíš, případně si zavazadlo můžeš v rezervaci dokoupit.

Reklama

New York z Vídně za 6 390 Kč

✈ odlet z Vídně ✈ příruční zavazadlo ???? březen – květen

REZERVOVAT LETENKU

Víza do New Yorku

Víza do New Yorku, potažmo USA, nejsou potřeba. Postačí ti elektronická registrace ESTA, která tě vyjde na zhruba $14. Stačí se zaregistrovat na oficiálních stránkách a do několika dní ji zpravidla dostaneš. Platí po dobu 2 let, takže pokud se rozhodneš navštívit USA opětovně, další si do 24 měsíců vyřizovat nemusíš.

Aktivity v New Yorku

Věříme, že New York není potřeba zdlouhavě představovat. Pokud ale i tak hledáš inspiraci ohledně toho, co ve městě podniknout, přečti si v našem článku o tom, jaké aktivity bys neměl rozhodně vynechat.

Times Square v NYC

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru