Connect with us

Letenky

Levnější už to nebude! New York z Vídně za 6 390 Kč!

Levnější už to nebude! New York z Vídně za 6 390 Kč!

Vídeňské letiště v poslední době nabízí parádní letenky jako na běžícím pásu a tato je toho důkazem. Díky letecké společnosti Finnair se do New Yorku dostaneš za pouhých 6 390 Kč! Kromě samotné ceny, která je až o polovinu menší, než u běžných letenek má další dva bonusy. Tím prvním je, že v nabídce jsou i termíny na květen, takže si New Yorku užiješ v parádním počasí. Druhým je zase to, že po cestě máš denní zastávku v Helsinkách. To znamená, že za cenu jedné letenky pořídíš hned dvě destinace a za parádní cenu si užiješ multicity dovolenou. V ceně je sice jen příruční zavazadlo, a několik dní v New Yorku si ale bohatě vystačíš, případně si zavazadlo můžeš v rezervaci dokoupit.

New York z Vídně za 6 390 Kč

✈ odlet z Vídně ✈ příruční zavazadlo 🗓 březen – květen

REZERVOVAT LETENKU

Víza do New Yorku

Víza do New Yorku, potažmo USA, nejsou potřeba. Postačí ti elektronická registrace ESTA, která tě vyjde na zhruba $14. Stačí se zaregistrovat na oficiálních stránkách a do několika dní ji zpravidla dostaneš. Platí po dobu 2 let, takže pokud se rozhodneš navštívit USA opětovně, další si do 24 měsíců vyřizovat nemusíš.

Aktivity v New Yorku

Věříme, že New York není potřeba zdlouhavě představovat. Pokud ale i tak hledáš inspiraci ohledně toho, co ve městě podniknout, přečti si v našem článku o tom, jaké aktivity bys neměl rozhodně vynechat.

Times Square v NYC

Levnější už to nebude! New York z Vídně za 6 390 Kč!
5 (100%) 1 vote[s]

Continue Reading
Klikněte pro komentář
Nahoru