Connect with us
Panorama Manhattanu

Amerika

New York z Prahy bez přestupu s United Airlines od 10 990 Kč

New York z Prahy bez přestupu s United Airlines od 10 990 Kč

S výbornou akcí od United Airlines tě přímý let z Prahy do New Yorku rozhodně nezruinuje! Přímý let v termínech i na léto totiž aktuálně pořídíš už od 10 990 Kč. Cena letenky zahrnuje příruční zavazadlo (odbavené lze přikoupit po rezervaci ve Správě objednávky) a na výběr jsou i termíny na léto.

Reklama

New York od 10 990 Kč

✈ přímý let z Prahy ???? příruční zavazadlo ???? léto 2020

PrahaPřímý letNew YorkPřímý letPraha
10990

Jak vypadá cestování s United Airlines do NY z Prahy?

 • Boeing 676 – rozmístění sedadel v poměru 2-3-2 (praktické pro páry)
 • Zábavní systém United Private Screening > široká nabídka hollywoodských filmů nebo seriálů s najdeš v něm i hudbu nebo hry
 • Větší příruční zavazadlo (10kg + 2kg)
 • Jídlo na palubě v ceně > snack ihned po startu, po hodině a půl hlavní jídlo a před přistáním svačina nebo dezert, alkohol je možné přikoupit
 • Palubní Wi-Fi

Vyzkoušej kartu Revolut

Znáš platební službu Revolut? S touto nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno místo fyzické návštěvy banky doma otevřeš aplikaci ve svém chytrém telefonu a jsi jako v bance. Je jako stvořená pro cestovatele, kteří si často rozměňují finanční obnosy do jiných měn a ne vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, výběr ze všech bankomatů na světě je zdarma až do výšky 200EUR měsíčně. Je to snadné. Stáhneš si aplikaci, zaregistruješ se a k dispozici dostaneš 29 světových měn a středové kurzy na převody. Z Revolutu můžeš posílat a přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Revolut je revoluční nová služba. Vyzkoušej ji nyní s Pelikánem.

ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTA ZDARMA

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  4.7/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru