Connect with us
Letiště Praha

Novinky

Pražské letiště řeší výpadek systému pro řízení provozu, letadla nemohou vzlétnout

Pražské letiště řeší výpadek systému pro řízení provozu, letadla nemohou vzlétnout

Letiště Praha na svém Twitteru oznámilo, že řeší výpadek systému řízení letového provozu. Z toho důvodu nejprve zastavilo všechny odlety a společně s Řízením letového provozu pracuje na nápravě.

Reklama

Po nějaké chvíli vyšlo vyjádření, že provoz se obnovuje v omezené kapacitě.

Co se týče příletů, jsou umožněny pouze ty, které směřují na Letiště Praha. Odbavování letů přerušeno nebylo, ovšem není vyloučeno, že dojde k jejich zpoždění.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru