Connect with us

Cestopisy

Wizz Air otevírá nové linky z Krakova! Letenky už od 670 Kč

Skvělý den nejen pro všechny Poláky, ale i Čechy, kterým vyhovuje létat od našich severních sousedů. Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air dnes oznámila otevření své 26. základy a představila 12 nových linek z Krakova do devíti zemí a to od dubna 2019.

Reklama

Anglie, Skandinávie i Kavkaz

Základna v Krakově se bude spoléhat na letadla Airbus A 321. Nové linky budou směřovat do oblíbených destinací jako např. do Londýna, Kyjeva, Bari, Katánie, Larnaky, Nice, Turku, Bilundu, Doncasteru, Charkova, Osla a Kutaisi. Letenky lze rezervovat už nyní od 670 Kč.

CHCI REZERVOVAT LETENKY

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru