Connect with us
Castle Hill

Austrálie a oceánie

Takovou letenku nevyčaruje ani Gandalf. Nový Zéland za 16 990 Kč!

Nezáleží na tom, jestli jsi skalní fanoušek série Pána prstenů nebo vášnivý cestovatel. V obou případech je Nový Zéland destinací, kterou musíš vidět i přes to, že letenky na druhý konec světa rozhodně nepatří mezi ty levné. Teda kromě této. Air China momentálně nabízí parádní multicity letenku z Mnichova do Aucklandu za 16 990 Kč. Letenky na Nový Zéland přitom běžně stojí i 25 000 Kč. Po cestě tam i zpět máš denní zastávku v Pekingu. Tu můžeš využít na návštěvu Velké čínské zdi i Zakázaného města. Air China na zavazadlech rozhodně nešetří, takže v ceně máš i 2x23kg zavazadla a na výběr jsou termíny od února do července.

Reklama

Křišťálově čistá voda na Novém Zélandu

Nový Zéland je jednou z destinací, ve které člověk zkrátka neví, co dělat dřív. Na jedné straně tu najdeš moderní metropole, ve kterých si můžeš užívat výdobytků moderní doby. Na té druhé stačí sednout do auta a během chvilky si můžeš dělat fotky těch nejkrásnější scenérií Jižní polokoule. Přečti si článek o 10 věcech, které na Novém Zélandu nesmíš vynechat nebo článek od Tomáše a Lukáše, kteří na Novém Zélandu strávili několik měsíců pracovně.

Auckland s Air China za 16 990 Kč

✈ odlet z Mnichova ???? 2x23kg zavazadlo ???? únor – červenec

REZERVOVAT LETENKU

Víza na Nový Zéland

Češi mají v případě víz na Nový Zéland o starost méně. Pokud na souostroví nezůstaneš déle než 3 měsíce, víza vůbec nepotřebuješ. To ale neznamená, že do země vpustí každého. Existuje několik podmínek:

???? dobrý zdravotní stav a bezúhonost

???? cestovní pas platný nejméně 3 měsíce po plánovaném opuštění země

???? doložení dostatečných finančních prostředků (min. 1000 dolarů na měsíc pobytu)

???? zaplacenou zpáteční letenku

???? cestování za účelem turismu

Krásná pláž Nového Zélandu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru