Connect with us

Letenky

Za daleké obzory s Korean Air z Prahy od 14 490 Kč

Za daleké obzory s Korean Air z Prahy od 14 490 Kč

Jižní Korea, Japonsko, Filipíny, Bali, Vietnam, Austrálie, Nový Zéland a dokonce Havajské ostrovy. Chceš letět do nejvzdálenějších koutů Země a hledáš ideální spojení? Pokud máš rád vysoký komfort, doporučujeme ti vyzkoušet Korean Air.

Reklama

Proč? Mají prvotřídní servis, skvělé jídlo a to není všechno. Poletíš pohodlně z Prahy v moderním Boeingu 787-9 Dreamliner, buď to bez přestupu do Soulu, nebo jen s jedním přestupem a to klidně až na Havajské ostrovy. Pokud tě navíc při cestě zpět čeká dlouhý 19h přestup v Soulu, máš nárok na špičkový hotel zdarma.

Tokio za 14 490 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? listopad – duben

Praha1 přestupTokio1 přestupPraha
SoulSoul
14490

Bali za 17 990 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? listopad – duben

Praha1 přestupBali1 přestupPraha
SoulSoul
18790

Ho Či Minovo Město za 18 790 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? duben – červenec

Praha1 přestupCebu1 přestupPraha
SoulSoul
18790

Guam za 22 790 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? leden – červenec

Praha1 přestupGuam1 přestupPraha
SoulSoul
22790

Auckland za 23 290 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? listopad – červenec

Praha1 přestupGuam1 přestupPraha
SoulSoul
23290
Nový Zéland

Sydney za 23 290 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? listopad – červenec

Praha1 přestupSydney1 přestupPraha
SoulSoul
23290

Honolulu za 29 290 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 23kg zavazadlo ???? únor – březen

Praha1 přestupHonolulu1 přestupPraha
SoulSoul
29290

Zobrazit kompletní nabídku

Kvalita na palubě

Jestli existuje jedna věc, které se u dlouhého letu s Korean Air bát rozhodně, nemusíš, pak je to nuda. V nabídce zábavního systému najdeš nejnovější hollywoodské bijáky, ale i zajímavé kousky z asijské a evropské kinematografie nebo dokumentární filmy. K tomu je v nabídce široká hudební nabídka nebo hry.

Špičkové pohodlí ve vzduchu

Pojďme se podívat na to, jak se sedí v ekonomické třída Korean Air. Sedadla byla navržena tak, aby cesta byla zároveň i odpočinkem, přičemž se důraz kladl i na design a dostatek osobního prostoru. Každý cestující má navíc vlastní LCD obrazovku. I když Korean Air stále nabízí svojí klasickou ekonomickou třídu, na stále více letech najdeš i tu novou.

Standardní ekonomická třída
Nová ekonomická třída

Vynikající jídlo

Sto lidí, sto chutí, nicméně na skvělém jídle se v případě Korean Air shodne většina. V minulosti aerolinky totiž již 2x vyhrály prestižní ocenění Mercurys za cateringové služby na palubě. V jejich nabídce tak najdeš různé kuchyně od čínské, japonské, té naší západní a samozřejmě tradiční korejské. Ingredience na jídla přitom pocházejí z jejich vlastních zdrojů, díky čemuž mají jejich kvalitu neustále pod drobnohledem. Součástí menu jsou poté i kvalitní vína.

V ekonomické třídě aerolinky nabízí tzv. bibimbap (korejské jídlo z rýže), bibim nudle, Gondreabap, jídla z hub s rýží nebo např. smaženou pikantní chobotnicí. Pochutnáš si i na předkrmech. V nabídce bývají kimbap (korejská sushi rolka), ramen, pizza atd. To, co konkrétně budeš mít na talíři, závisí od destinace, ze které cestuješ. Speciální jídla pro děti, vegany/vegatariány a další jsou samozřejmostí.

Moderní flotila letadel

Korean Air dlouhodobě prosazuje cestu kvalitních služeb a to se odráží i na vozovém parku, který patří k nejmladším a nejmodernějším. Pokud poletíš z Prahy, v drtivé většině případů poletíš v Boeingu 787-9 Dreamliner, který představuje špičku aktuální letecké dopravy. Na palubě je vyšší obsah kyslíku, takže se snižuje riziko bolesti hlavy, naopak zvyšuje pravděpodobnost, že přiletíš více odpočatý. Dreamliner je i ekologičtější než jiná letadla. Díky lehčí uhlíkové konstrukci letadlo spotřebuje až o 20 % méně paliva. To je za současné klimatické situace vítané zlepšení.

Vyber si místo s předstihem

Své sedadlo si můžeš vybrat s pořádným předstihem a to celých 361 dní před odletem. Nejpozději tak ale musíš učinit 48 hodin před plánovaným odletem (to se týká ekonomické třídy).

Pohodlně až na konec světa

Korean Air létá z Prahy do Soulu každé pondělí, středu i sobotu. Do hlavního města Jižní Koreji se tak dostaneš pohodlně bez jediného přestupu. Pokud chceš letět například do Austrálie nebo na vzdálené Havajké ostrovy, čeká tě po cestě jeden jediný přestup, takže na místě budeš v nejkratším možném čase.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru