Connect with us

Letenky

Z Prahy komfortně klidně až na konec světa již od 17 990 Kč

Z Prahy komfortně klidně až na konec světa již od 17 990 Kč

Neuspokoj se na svých cestách do Asie nebo Oceánie s ničím menším, než s prvotřídním servisem i skvělým jídlem. Leť pohodlně z Prahy v maximálním komfortu s Korean Air, buďto bez přestupu do Soulu nebo s pouhým jedním přestupem třeba až na Havajské ostrovy. V následujícím článku ti prozradíme, v čem spočívají výhody létání s těmito aerolinkami, ale ještě předtím pro tebe máme letenky do rozmanitých destinací, které stojí za zhlédnutí.

Cebu za 17 990 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg zavazadlo 📅 listopad – duben

Praha 1 přestup Cebu 1 přestup Praha
Soul Soul
za 17990 Rezervuj

Bali za 18 790 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg zavazadlo 📅 listopad – duben

Praha 1 přestup Bali 1 přestup Praha
Soul Soul
za 18790 Rezervuj

Ho Či Minovo Město za 18 790 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg zavazadlo 📅 listopad – duben

Praha 1 přestup Cebu 1 přestup Praha
Soul Soul
za 18790 Rezervuj

Guam za 22 790 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg zavazadlo 📅 listopad – březen

Praha 1 přestup Guam 1 přestup Praha
Soul Soul
za 22790 Rezervuj

Auckland za 22 990 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg zavazadlo 📅 říjen – březen

Praha 1 přestup Guam 1 přestup Praha
Soul Soul
za 22990 Rezervuj
Nový Zéland

Sydney za 22 990 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg zavazadlo 📅 listopad – duben

Praha 1 přestup Sydney 1 přestup Praha
Soul Soul
za 22990 Rezervuj

Honolulu za 28 490 Kč

✈ odlet z Prahy 🛄 23kg zavazadlo 📅 únor – březen

Praha 1 přestup Honolulu 1 přestup Praha
Soul Soul
za 28490 Rezervuj

Zobrazit kompletní nabídku

Kvalita na palubě

Jestli existuje jedna věc, které se u dlouhého letu s Korean Air bát rozhodně, nemusíš, pak je to nuda. V nabídce zábavního systému najdeš nejnovější hollywoodské bijáky, ale i zajímavé kousky z asijské a evropské kinematografie nebo dokumentární filmy. K tomu je v nabídce široká hudební nabídka nebo hry.

Špičkové pohodlí ve vzduchu

Pojďme se podívat na to, jak se sedí v ekonomické třída Korean Air. Sedadla byla navržena tak, aby cesta byla zároveň i odpočinkem, přičemž se důraz kladl i na design a dostatek osobního prostoru. Každý cestující má navíc vlastní LCD obrazovku. I když Korean Air stále nabízí svojí klasickou ekonomickou třídu, na stále více letech najdeš i tu novou.

Standardní ekonomická třída
Nová ekonomická třída

Vynikající jídlo

Sto lidí, sto chutí, nicméně na skvělém jídle se v případě Korean Air shodne většina. V minulosti aerolinky totiž již 2x vyhrály prestižní ocenění Mercurys za cateringové služby na palubě. V jejich nabídce tak najdeš různé kuchyně od čínské, japonské, té naší západní a samozřejmě tradiční korejské. Ingredience na jídla přitom pocházejí z jejich vlastních zdrojů, díky čemuž mají jejich kvalitu neustále pod drobnohledem. Součástí menu jsou poté i kvalitní vína.

V ekonomické třídě aerolinky nabízí tzv. bibimbap (korejské jídlo z rýže), bibim nudle, Gondreabap, jídla z hub s rýží nebo např. smaženou pikantní chobotnicí. Pochutnáš si i na předkrmech. V nabídce bývají kimbap (korejská sushi rolka), ramen, pizza atd. To, co konkrétně budeš mít na talíři, závisí od destinace, ze které cestuješ. Speciální jídla pro děti, vegany/vegatariány a další jsou samozřejmostí.

Moderní flotila letadel

Korean Air dlouhodobě prosazuje cestu kvalitních služeb a to se odráží i na vozovém parku, který patří k nejmladším a nejmodernějším. Pokud poletíš z Prahy, v drtivé většině případů poletíš v Boeingu 787-9 Dreamliner, který představuje špičku aktuální letecké dopravy. Na palubě je vyšší obsah kyslíku, takže se snižuje riziko bolesti hlavy, naopak zvyšuje pravděpodobnost, že přiletíš více odpočatý. Dreamliner je i ekologičtější než jiná letadla. Díky lehčí uhlíkové konstrukci letadlo spotřebuje až o 20 % méně paliva. To je za současné klimatické situace vítané zlepšení.

Vyber si místo s předstihem

Své sedadlo si můžeš vybrat s pořádným předstihem a to celých 361 dní před odletem. Nejpozději tak ale musíš učinit 48 hodin před plánovaným odletem (to se týká ekonomické třídy).

Pohodlně až na konec světa

Korean Air létá z Prahy do Soulu každé pondělí, středu i sobotu. Do hlavního města Jižní Koreji se tak dostaneš pohodlně bez jediného přestupu. Pokud chceš letět například do Austrálie nebo na vzdálené Havajké ostrovy, čeká tě po cestě jeden jediný přestup, takže na místě budeš v nejkratším možném čase.

Z Prahy komfortně klidně až na konec světa již od 17 990 Kč
5 (100%) 1 vote[s]

Continue Reading
Klikněte pro komentář
Nahoru