Connect with us

Letenky

Dánský Legoland, aneb z Prahy do Billundu od 258 Kč

Dánský Legoland, aneb z Prahy do Billundu od 258 Kč

Navštiv pravý, nefalšovaný, ale co hlavně – původní a originální dánský LEGOLAND! Z Prahy si tam v únoru a březnu zaletíš přímým letem za super ceny. A do Legolandu nemusíš chodit daleko, leží kousek od letiště.

Reklama
 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Únor – březen 2020
 • Termín? Příklad 5. – 10. března 2020 (z Prahy)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 5kg příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek

Akční letenky

Billund a cestovní doklady

Dánsko je členem Evropské unie, takže ti k cestování stačí občanský průkaz nebo cestovní pas.

Dánský Legoland – tipy a informace

 • Jak již bylo zmíněno, velkou výhodou Legolandu v Billundu je, že se nachází jen kousek od zdejšího letiště a často sem jezdí autobusové spoje. Ale dostanete se sem i taxíkem. Jeďte klidně i s kufry, ty můžete uskladnit přímo u vstupu, za nepříliš vysoký poplatek.
 • Legoland je otevřen od 10:00 – 18:00, lepší je vydat se sem v rámci dovolené ve všední den. Tak se vyhnete velkému zájmu místních i turistů.
 • Pokud se sem vydáte s dítětem, doporučuje se je opatřit náramkem se jménem a vaším telefonním číslem.
 • Většina atrakcí je venku, v případě nepříznivého počasí jsou tu ale i příležitosti pro in-door aktivity – akvárium se žraloky, 4D film, proskakování laserových pastí, dům hrůzy a další volnočasové aktivity, jako třeba návštěvu pirátské lodi… Počítejte s tím, že se u některých aktivit trochu namočíte, ale nenechte se odradit. ????

Ubytování v Legolandu

V Legolandu jsou i Legohotely, jedná se ale o jednu z nejdražších možností.

Přibližně 450m od Legolandu pak najdete i Lego-vesničky Lego Holiday Village, v nichž můžete i kempovat s karavanem. A pokud budete bydlet v chatce – pozor na neumyté nádobí – za to vám hrozí pokuta i 40€. A také pozor – v ceně není zahrnuto povlečení, i za to je pak vybírán poplatek. Jinak tu najdete několik dětských hřišť, malou zvířecí farmu i minigolf (za příplatek).

Levné ubytování v Billundu

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru