Connect with us
Kalábrie

Evropa

Italská Kalábrie s letenkami z Vídně s termíny na květen od 1014 Kč

Italská Kalábrie s letenkami z Vídně s termíny na květen od 1014 Kč

Kalábrii najdeš v jižním cípu Itálie a můžeš se těšit na skutečnou krásu. Okouzlí tě skalnaté pobřeží i pláže, a to jak dlouhé písečné úseky, tak kamenité zátoky. Celkový dojem dotváří divoká příroda a pochopitelně vynikající kuchyně. Vydej se za tímto vším v dubnu! Letíš z Vídně za akční ceny.

Reklama

Z Vídně do Lamezia Terme

 • Odkud? Přímým letem z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Poslední akční termíny na květen (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Kalábrie

Kalábrie – co vidět a zažít?

 • Jižně od města Crotone leží přímořské město Capo Colonna s nejvýznamnějším archeologickým parkem v celé Kalábrii. Najdeš tady archeologické muzeum, v areálu parku pak nálezy z doby bronzové a železné.
 • Národní park Sila se rozkládá na ploše kalábrijských provincií Cosenza, Crotone a Catanzaro. Svou drsnou, divokou přírodou okouzlí snad každého turistu, ale i milovníky adrenalinových sportů. A pokud nechceš šlapat pěšky, můžeš si půjčit kolo nebo splavit místní řeky v lodi.
 • V Kalábrii najdeš i nádherné pláže, jak již bylo zmíněno. Jedny z těch nejkrásnějších nabízí turistům město Tropea. Některé jsou za poplatek, jiné zdarma. Můžeš si zde i pronajmout slunečníky a lehátka. Po celé Kalábrii se nachází různé typy pláží – dlouhé písečné úseky i kamenité oblasti
Kalábrie

Levné ubytování v Kalábrii

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru