Connect with us
Kalábrie

Evropa

Prozkoumej italskou Kalábrii s letenkami z Vídně od 974 Kč

Prozkoumej italskou Kalábrii s letenkami z Vídně od 974 Kč

Kalábrii najdeš v jižním cípu Itálie a můžeš se těšit na skutečnou krásu. Okouzlí tě skalnaté pobřeží i pláže, a to jak dlouhé písečné úseky, tak kamenité zátoky. Celkový dojem dotváří divoká příroda a pochopitelně vynikající kuchyně. Vydej se za tímto vším s letenkami z Vídně do Lamezia Terme už během jara.

Reklama

Z Vídně do Lamezia Terme

 • Odkud? Přímým letem z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Akční termíny na duben a květen
 • Termín? Příklad 20. –27. duben 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Pro zajímavost přidáváme rovněž letenky z Norimberku.

Kalábrie

Kalábrie – co vidět a zažít?

 • Jižně od města Crotone leží přímořské město Capo Colonna s nejvýznamnějším archeologickým parkem v celé Kalábrii. Najdeš tady archeologické muzeum, v areálu parku pak nálezy z doby bronzové a železné.
 • Národní park Sila se rozkládá na ploše kalábrijských provincií Cosenza, Crotone a Catanzaro. Svou drsnou, divokou přírodou okouzlí snad každého turistu, ale i milovníky adrenalinových sportů. A pokud nechceš šlapat pěšky, můžeš si půjčit kolo nebo splavit místní řeky v lodi.
 • V Kalábrii najdeš i nádherné pláže, jak již bylo zmíněno. Jedny z těch nejkrásnějších nabízí turistům město Tropea. Některé jsou za poplatek, jiné zdarma. Můžeš si zde i pronajmout slunečníky a lehátka. Po celé Kalábrii se nachází různé typy pláží – dlouhé písečné úseky i kamenité oblasti

Podmínky vstupu do Itálie a návrat do ČR

Itálie začátkem června zrušila všechna dosud platná vstupní opatření. Cesta je tak opět volná a stačí ti klasicky občanský průkaz nebo cestovní pas.

Stejné podmínky jako před pandemií platí i pro návraty zpět do Česka.

Kalábrie

Levné ubytování v Kalábrii

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru