Connect with us
Korean Air

Koronavirus

Korean Air obnovuje přímou linku z Prahy do Soulu

Korean Air obnovuje přímou linku z Prahy do Soulu

Pražské zastoupení Korean Air včera oznámilo, že aerolinky obnovují pravidelné letecké spojení Praha – Soul. Linka bude v provozu od 21. srpna s frekvencí jednoho letu týdně. Na lince bude nasazeno moderní letadlo Boeing 787-9 Dreamliner s kapacitou 269 míst ve dvou cestovních třídách – economy a business.

Reklama

Současně došlo ke zrušení zbývajících tří frekvencí na lince z Prahy do Soulu a k úpravě letového řádu do některých dalších evropských destinací v průběhu září 2020.

Omezení pro vstup do Koreje a dalších zemí jsou stále platná. Hranice s Jižní Koreou jsou sice otevřeny, ale všichni turisté musí po vstupu absolvovat 14denní karanténu.

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    3/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru