Connect with us

Cestopisy

Pelicast: Kazma na cestě kolem světa – podcast o nejnovější One Man Show

Pelicast: Kazma na cestě kolem světa – podcast o nejnovější One Man Show

Podcastový rozhovor s Kazmou, nejznámějším českým producentem, influencerem a moderátorem, o jeho nejnovější epizodě One Man Show, v níž se vydal na cestu kolem světa s člověkem, pro kterého byla tato cesta doslova “CESTOU ŽIVOTA”.

Reklama

Odebírejte nás: RSS | Apple Podcast | Spotify | Audiolibrix

Kazmova nejnovější one man show a jeho cesta kolem světa

Naše PeliCastové studio navštívil Kazma, jak jinak než v tmavých brýlích, a jak jinak, než během rozhovoru s Rolandem Regelym a Dianou Mrazikovou, se ukázal, jako pravý showman, takže doufáme, že se při poslechu nasmějete tolik, jako my při nahrávání a inspiruje vás to přispět na dobrou věc. Více info na www.31dni.cz

Víc inspirativních příběhu na našém PeliCast-u:

PeliCast v česko-slovenčine 🙂

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.4/5 - (7 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru