Connect with us
Air Canada

Amerika

Karibik v byznys třídě: letenky se super slevou od 32 490 Kč

Karibik v byznys třídě: letenky se super slevou od 32 490 Kč

Aruba, Kuba, Curaçao, Dominikánská republika, Guadeloupe, Bahamy, Jamajka a mnoho dalších. Jestli už jen při čtení názvů techto míst máš chuť se začít balit, máme pro tebe ještě jednu pecku. A to, že je nyní všechny pořídíš s odletem z Mnichova v byznys třídě Air Canada s mega slevou od 32 490 Kč.

Reklama
Dominikánská republika

Na většině letů máš k dispozici zastávku v Kanadě, tu je ideální využít na průzkum dané metropole. Pouze v případě Dominikánské republiky a Havany tě čeká krátný přestup.

Letenky zahrnují všechny radosti, které poskytuje byznys třída společnosti Air Canada (více informací najdeš níže v článku). Jen některá spojení provozují 5* aerolinky Lufthansa. A co se týče kufrů, ani zde nepřijdeš zkrátka. Sbalit se totiž můžeš do velkého 2x32kg zavazadla.

Proč letět byznys třídou Air Canada?

Jak už bývá v byznys třídách zvykem, i v případě Air Canada si to na letištích můžeš namířit do byznys salonků. Tzv. Maple Leaf salonky nabízí bezplatné připojení na Wi-Fi, široký výběr novin a časopisů v digitální podobě a rovněž jídlo a nápoje zdarma.

Air Canada

V letadle máš k dispozici exkluzivní prostor. Sedadla poskytují dostatečné místo pro nohy a jsou vybavena nastavitelnými opěrkami jak hlavy, tak nohou. Sedadlo se dá samozřejmě sklopit na postel a ty se můžeš pohodlně prospat.

Air Canada

Nesmí chybět ani parádní menu v podobě teplého jídla, salátu, pěčiva a dezertu, jehož sestavení se ujal renomovaný šéfkuchař.

Víc než jídlo tě zajímá zábava? Potom buď v klidu. Jsou pro tebe připraveny stovky hodin špičkového obsahu od filmů, přes TV, podcasty, knihy a spoustu dalšího.

Air Canada

Výše uvedené platí pro lety do Kanady. Dál do Karibiku pokračuješ v sedadlech ekonomické třídy v přední části letadla s volným sedadlem mezi cestujícími, ale catering byznys třídy ti zůstává.

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
3.7/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Co dělat během léta v New Yorku? Prohlédni si našich 10 tipů https://t.co/rQOo9kWOij1 hodinou dozadu
Prozkoumej Sicílii s letenkami z Vídně nebo Prahy od 718 Kč https://t.co/Z988Hqfwip2 hodinami dozadu
AKČNÍ LETENKY: Mallorca, Katánie, Řím a další od 465 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T2 hodinami dozadu
České památky UNESCO: 16 skvostů v srdci Evropy https://t.co/f6HPVY3uF12 dny dozadu
Island: Ze západu na východ, ze severu na jih i středem země https://t.co/5QNUmO0LQZ3 dny dozadu
Jak si užít Athény? 5 tipů na aktivity a přímé lety z Prahy s Eurowings https://t.co/CHakqPs8e53 dny dozadu
Poznávací zájezdy do Nepálu nebo Botswany: dobrodružství, adrenalin i relax od 39 863 Kč https://t.co/LwDJl0k4OL3 dny dozadu
10 nejkrásnějších pláží Španělska a akční letenky https://t.co/TJrmo777JA3 dny dozadu
Letenky do ráje! Maledivy z Prahy s Austrian Airlines za 15 990 Kč https://t.co/D9x7LCSnUQ3 dny dozadu
Řím z Prahy na listopadové prodloužené víkendy od 1 173 Kč https://t.co/vQCjwzpziK3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru