Connect with us

Amerika

Na jaře i na podzim do Karibiku z Prahy, od 11 990 Kč

Na jaře i na podzim do Karibiku z Prahy, od 11 990 Kč

Chceš uniknout ze světa plného práce, stereotypu, povinností a užívat si v cizině – nejlíp v tropické cizině – Karibiku? Pak jsme pro tebe objevili ty správné letenky. S Air Canada si teď do karibských zemí můžeš zaletět za příjemné ceny, které zahrnují i 23kg odbavené zavazadlo. Vybrat si můžeš převážně z podzimních termínů, takže na plánování dovolené máš času dost, ale u některých letenek najdeš i jarní termíny, kdyby ses už nemohl dočkat. Z Prahy s nimi můžeš se dvěma přestupy letět:

Reklama
 • Na Kubu (do Havany nebo Varadera, v říjnu – prosinci od 11 990 Kč)
 • Na Trinidad & Tobago (v dubnu a listopadu se dvěma přestupy od 11 990 Kč)
 • Turks And Caicos Islands (duben + říjen, listopad od 12 390 Kč)
 • Na Kajmanské ostrovy  (v březnu – dubnu a říjnu – listopadu za 12 590 Kč)

Proč letět s Air Canada?

 • Jedna z nejlepších společností pro cesty do a z Kanady
 • Jedna z 20 největších leteckých společností
 • Možnost online check-inu
 • Systém palubní zábavy
 • Teplé jídlo během dlouhého letu
Zdroj fotograsfie: aircanada.com/
 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Air Canada
 • Kdy? Říjen – prosinec 2020 – v souhrnu všech letenek (+ duben do Provienciales, + březen – duben na Kajmanské ostrovy)
 • Termín? Příklad 13. – 20. listopadu 2020 (do Varadera)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 23kg odbavené zavazadlo
 • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.

Akční letenky

Kuba

Tahle země je nejspíš návyková. No, posuďte sami – kubánský rum, doutníky a auta 50. let. Turisté sem jezdí za vším možným – od přírody, přes architekturu po ten pocit, tak trochu ironický, zažít trochu komunismu. Popíjet v barech, kde sedával Ernest Hemingway a uvažovat nad životem – nebo si jej prostě užívat na krásných plážích. Co si vybereš je jen na tobě.

Trinidad & Tobago

Krásné pláže lemované palmami i dešťové pralesy, které ti můžou v podobě výletu zpestřit dovolenou. Lepší, i jednodušší je podniknout jej s průvodcem. Ten tě provede snazšími i obtížnějšími trasami. Najdeš tu i přírodní rezervaci se 400 druhy ptactva. Vše klidné a fascinující. Pokud ale hledáš nějaký ten noční život, nejvíc nalezneš v Port of Spain.

Ostrovy Turks And Caicos

Tyhle ostrovy nabízí mnohé. Ke šnorchlování lákají svou průzračně čistou, tyrkysovou vodou (2 úžasné útesy, pro něj jako stvořené, najdeš dokonce kousek od Providenciales). Pod hladinou objevíš množství různobarevných rybiček a jiných mořských živočichů. Užívej si zdejší atmosféry, dokud to jde s menším počtem turistů, protože turismus tu je na velkém vzestupu – rok, co rok sem jezdí více a více turistů. Zatím tu ale najdete především klid a pohodu.

Kajmanské ostrovy

Jsou označovány za ráj Karibiku. Tvoří je celkem tři malé ostrovy Grand Cayman, Cayman Brac a Little Cayman – tyto tři malé ostrůvky na jih od Kuby jsou pro turisty lákavou atrakcí. Mezi ta největší lákadla patří zdejší bohatý podmořský život. Zde je potápění a šnorchlování skutečným zážitkem… Také tu najdete nespočet k tomu určených míst.

Ačkoliv Čechy ještě nejsou až tak oblíbené, stále získávají na popularitě a ti, kteří sem vyrazí, nelitují. A pokud nepatříš mezi milovníky potápění, nemusíš se bát – i suchozemský život zde stojí za to. Kryštof Kolumbus jim dal přívlastek Želví ostrovy – a těm se tu daří dodnes.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru