Connect with us

Cestopisy

Označ fotku hashtagem #pelicesty a hraj o letenky do Říma!

Dřímá v tobě duše fotografa a ráda/a se svými úlovky pochlubíš na Instagramu? Patříš mezi vášnivé cestovatele, kteří bez foťáku v ruce, ať už toho v mobilu nebo zrcadlovky, nedají ránu? V tom případě vítej do klubu! Přišlo nám škoda, aby hezké fotky z dovolených nebo z obyčejných toulek po světě přišly vniveč a rozhodli jsme se to změnit. A jsi to právě ty, tvoje fotky a zážitky, o kterých mluvíme. Nahoď na Instagram fotku z dovolené nebo z cest a označ ji hashtagem #pelicesty.

Reklama

Co uděláme je to, že budeme pravidelně vybírat ty nejlepší cestovatelské úlovky a sdílet je na našem profilu pelikan_cz. Tak co? Jedeš v tom s náma?
Jestli zrovna nemáš fotku, na které se potápíš se žralokem nebo kde zdoláváš Mount Everest, nezoufej. Fotky malebného západu slunce v Praze dokážeme ocenit taky! Jediné co potřebuješ je radost z cestování, #pelicesty a veřejný instagramový profil (to proto, abychom tvoje fotky viděli).

Tak nestůj v koutě a poděl se s námi o svoje zážitky a inspiruj ostatní, aby se taky vydali na cestu.

Tady to ale nekončí! Všechny fotky, které do 31.8.2017 označíš hashtagem #pelicesty automaticky zařadíme do slosování o dvě zpáteční letenky do věčného Říma. Jestli to bude fotka z tohohle léta nebo z roku 1000 př.n.l. je nám fuk. Důležitá je originalita, kreativita, estetika a v neposlední řadě třeba i humor.

Použij hashtag #pelicesty

Hlavu si nejlíp pročistíš na horách ???? #vysoketatry #zelenepleso #slovensko #pelicesty

A post shared by Oficiální profil Pelikan.cz (@pelikan_cz) on

Kousek Paříže v Bratislavě #bratislava #pelikan #pelicesty

A post shared by Oficiální profil Pelikan.cz (@pelikan_cz) on

Při tomhle pohledu si přijdeš malý/á i s dvěma metry #pelikan #pelicesty #indonesia #mountbromo

A post shared by Oficiální profil Pelikan.cz (@pelikan_cz) on

Hong Kong v noci přímo září barvami #pelikan #hongkong #jakonapouti #pelicesty

A post shared by Oficiální profil Pelikan.cz (@pelikan_cz) on

Klikni na podívej se na Podmínky_soutěže

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru