Connect with us

Koronavirus

Flydubai obnovuje lety do Dubaje z Prahy, Bratislavy i Krakova

Flydubai obnovuje lety do Dubaje z Prahy, Bratislavy i Krakova

Letecká společnost flydubai obnovuje lety do Dubaje od nás i našich sousedů. První obnovenou linkou ze zmíněných je Krakov-Dubaj. Létat se na této trase začne už 28. června. Linka Praha-Dubaj bude spuštěna od 4. července. Bratislava se přidá v září.

Reklama

Lety z Prahy budou zatím provozovány pouze v určitých dnech. Každodenní lety budou obnoveny od 20. září. Linka z Bratislavy bude spuštěna 2. září.

Po příletu na letiště v Dubaji musí cestující splňovat všechny podmínky pro vstup do Spojených arabských emirátů. Jednou z podmínek je test na COVID-19, který není starší než 96 hodin. V opačném případě bude cestujícímu proveden test přímo na letišti. Kromě toho musí mít nášvtevníci Dubaje aplikaci COVID-19 DXB, ve které zaregistrují všechna data. Vyplnit musí rovněž takzvaný Health Declaration Form.

Při podezření, že má cestující příznaky onemocnění, pracovníci letištní kontroli mají právo mu provést opětovný test. Všechny osoby, které budou pozitivně testovány na COVID-19, musí jít do povinné 14denní karantény.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru