Connect with us

Novinky

Eurowings přidá spojení s Chorvatskem. Soustředí se zejména na pobřeží

Eurowings přidá spojení s Chorvatskem. Soustředí se zejména na pobřeží

Letecká společnost Eurowings rozšířila spojení s Chorvatskem. V období od srpna do září by mělo přibýt o 9 procent více letů právě do této země.

Reklama

Lowcostové aerolinky ze skupiny Lufthansa Group naplánovaly na září více letů mezi Německem a Chorvatskem. Díky tomuto nárůstu se týdenní letecká spojení vyšplhají na číslo 76. Aerolinky budou obsluhovat 6 letišť v Záhřebu, Pule, Rijece, Zadaru, Splitu a Dubrovníku. Lety jsou naplánovány tak, aby sloužily pro pasažéry, kteří mají zájem o přímá spojení i přestupní lety.

Nejvíce leteckých spojení bude směřovat do Splitu, a to z Dusseldorfu, Hamburku, Kolína, Stuttgartu, Hannoveru a Berlína.

Zajímavostí je, že těchto 40 letů mezi Německem a Splitem týdně je víc, než všech provozovaných letů společností Croatia Airlines ze Splitu na mezinárodním trhu dohromady, píše Simple Flying.

Eurowings spouští rovněž 3 linky do Dubrovníku, které fungovaly i minulé léto. Spojení budou s Dusseldorfem, Berlínem a Hamburkem. Další pobřežní letiště, na která bude Eurowings létat, jsou Rijeka, Pula a Zadar. Zdá se, že o pevninské Chorvatsko nemají aerolinky až takový zájem. Úplně se stáhnou z Osijeku, do Záhřebu budou létat ze Stuttgartu a Kolína.

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru