Connect with us
Tallinn, Estonsko

Evropa

Navštiv Estonsko! Tallinn z Vídně od 733 Kč

Navštiv Estonsko! Tallinn z Vídně od 733 Kč

Estonsko je ovlivněno vším možným, hlavně pak svou severnější přímořskou polohou. Snad i proto má svou unikátní atmosféru, jako by leženo na hranici severského a středoevropského světa. Nádherná příroda, úchvatá architektura, to jsou jen 2 věci, na které se tu můžeš těšit. Letenky na září seženeš již od 733 Kč, kdy letíš z Vídně se společností Ryanair. Podzim se obecně hemží levnějšími letenkami.

Reklama
  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Září 2021
  • Termín? 16. – 23. září 2021 (Podívej se na kalendář)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo
Estonsko, letenky Tallinn

Estonsko a cestovní doklady

Do Estonska ti ke vstupu stačí pouze občanský průkaz, nebo platný cestovní pas.

Vstupní podmínky do Estonska

Do Estonska není aktuálně potřeba podstoupit test, ani nastoupit karanténu. Je ovšem nutné nejdříve 3 dny před a nejpozději 3 dny po příjezdu vyplnit toto prohlášení a ponechat si potvrzující email k předložení.

Návrat zpět do ČR se momentálně řídí podmínkami cestovatelského semaforu. Estonsko je označeno zelenou barvou.

VŽDY SI ALE ZKONTROLUJ PODMÍNKY VSTUPU A NÁVRATU V DOBU DOVOLENÉ.

Estonsko – co vidět a zažít

Navštiv tu například národní park Lahemaa s bažinami Viru (Viru raba) nebo národní park Soomaa, vodopády Jägala (hlavní atrakcí jsou zamrzlé v zimním období) a mnoho dalších atrakcí najdeš jistě v každém lokálním i jiném průvodci. Ve zmiňovaných národních parcích jsou pak skvělé trekové trasy (i na zdejších ostrovech). A jelikož i zde je krajina převážně rovinatá, není třeba nějaké velké fyzické přípravy. Ale najdeš tu i krásné pláže.

Tallinn, Estonsko

Levné ubytování v Estonsku

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Estonsko, Tallinn

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pojištění STORNO nově pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % stornopoplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Austrálie chce nastartovat COVID pasy a otevřít hranice možná už během Vánoc https://t.co/BvD9bzuyni #koronavirus18 minutami dozadu
Vzhůru na Floridu! Miami v hlavní sezóně už od 4 990 Kč https://t.co/UXYAKN08Mo2 hodinami dozadu
Rozlousknuto! Jak do Thajska během pandemie ve 4 krocích https://t.co/Ue49Oq5Yrk3 hodinami dozadu
PECKA DNE: 5* Dubaj s polopenzí na ostrově Palm Jumeirah od 26 890 Kč https://t.co/eRX7XWNrOd21 hodinami dozadu
10 nejkrásnějších tatranských túr s dětmi i bez nich https://t.co/XdHL19vUKX21 hodinami dozadu
Mauricius 1. října ruší karanténu pro očkované. Bude nutné pouze testování https://t.co/hSTauB25Z8 #novinky22 hodinami dozadu
Podzimní Mallorca? Leť z Vídně nebo Prahy už od 527 Kč https://t.co/DXYXHexFa81 dnem dozadu
6 důvodů, proč musí Qatar Airways zkusit každý low-cost cestovatel! https://t.co/jFPYJzgmT7 #letenky1 dnem dozadu
6 důvodů, proč musí Qatar Airways zkusit každý low-cost cestovatel! https://t.co/jFPYJzgmT71 dnem dozadu
TOP roadtripy po USA: Nejkrásnější cesty napříč Amerikou https://t.co/y3LEZTK4be2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru