Connect with us
Letadlo společnosti Emirates na dráze

Koronavirus

Emirates od 6. dubna obnoví některé lety. Zatím jen jedním směrem

Emirates od 6. dubna obnoví některé lety. Zatím jen jedním směrem

Před nedávnem vláda Spojených arabských emirátů (SAE) zakázala všechny pravidelné lety cestujících do a ze země, celkem na 14 dní. Bylo to drastické opatření, jehož cílem bylo omezit šíření COVID-19.

Reklama

SAE už předtím zakázaly všem státním příslušníkům opustit zemi a všech cizincům vstup do země, co znamená, že letecká společnost byla v zásadě otevřená jen pro cestující v tranzitu.

Za pár dní ale dojde k prvnímu mírnému uvolnění zákazů.

Od 6. dubna jen osobní lety z Dubaje

Společnost Emirates oznámila, že obnovuje některé své lety od pondělí 6. dubna. Jak uvedl ředitel Emirates, Sheikh Ahmed bin Saeed Al Maktoum na svém Twitteru, aerolinie dostaly od nejvyšších představitelů výjimku a můžou realizovat omezený počet osobních letů.

Od 6. dubna budou tak aerolinie přepravovat cestující směřující pryč ze Spojených arabských emirátů.

Obnovené mají být jednosměrné lety do Londýna na letiště Heathrow, do Frankfurtu nad Mohanem, Paříže, Bruselu a Zürichu. Do Londýna poletí čtyři spoje týdně, do ostatních měst se poletí třikrát týdně.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru