Connect with us
Ulice v Dubaji

Letenky

Dubaj bez přestupu z Prahy za senzačních 4 290 Kč.

Dubaj, to je město neskutečného přepychu, které se ale čím dál víc otevírá i běžným smrtelníkům. Již dávno neplatí, že dovolenou v něm si mohou dovolit pouze ti nejmajetnější. A to neplatí pouze pro ubytování, ale také pro ceny letenek. Chceš důkaz místo slibů? Tady je! Letenka v hlavní sezóně, bez přestupu za parádní cenu 4 290 Kč! Vyber si termín od 17.1. do 24.1., a užij si krásné pláže v kombinaci s teplým moře Perského zálivu, místo toho, aby tě doma sžírala tuhá česká zima.

Reklama

Lety operuje letecká společnost Eurowings:

Praha – Dubaj – Praha

za 4 290 Kč

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 15 kg.

Pohled na Dubaj Žena procházející se po poušti u Dubaje Panorama Dubaje

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru