Connect with us

Letenky

Super sleva! Dubaj z Krakova s flyDubai v TOP sezóně nyní od 5 390 Kč! (20kg zavazadlo)

Letenka do Dubaje za pár tisíc? No tady je! Letecká společnost flyDubai létá od začátku dubna úplně novou linku z Krakova do Dubaje a my pro tebe máme výprodej těchto letenek za opravdu skvělé ceny. Využij bezkonkurenční ceny výprodeje, který trvá do půlnoci 15.7.2018 a rezervuj letenku do Dubaje od 5 390 Kč na palubě super-moderního Boeingu 737 MAX, který linku mezi Krakovem a Dubají obsluhuje.

Reklama

KDY REZERVOVAT?

Letenku za super cenu rezervuješ do 15. července (po tomto datu letenky zmizí)

S KÝM POLETÍM?

Let zabezpečuje let. spol. flyDubai úplně novým Boeingem 737 MAX bez přestupu, přímo do Dubaje.

CO JE V CENĚ?

Cena je konečná pro 1 osobu, obsahuje všechny letištní poplatky. V ceně letenky je 1 příruční a jedno odbavené zavazadlo do 20 kg.

Krakov – Dubaj – Krakov

REZERVUJTE ZA 5 390 Kč

Termíny: září 2018 až březen 2019

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 20 kg

 ???? 20 důvodů, proř je Dubaj TOP destinací ????

Dubaj. Při vyslovení názvu tohoto města se nám ihned vybaví luxusní obchody, velkolepé mrakodrapy, přepychové hotely a tropické teploty. V městě jakým je toto, je prakticky nemožné se nudit. Je ideální destinací jak pro mladé cestovatele, tak pro rodiny s dětmi. Pokud se bojíte, že jediné co v Dubaji můžete dělat je procházet se ve stínu výškových budov, jste na omylu. Vyzkoušejte například krásnou pláž Jumeirah nebo si zalyžujte v místním nákupním centru zatím, co venku panují tropické teploty. Nezahoďte ani chvilku volného času a pokračujte na místní trhy se zlatem nebo kořením, nebo se vydejte za nákupy do nákupního centra Dubai Mall. Poznejte Dubaj z ptačí perspektivy a vyvezte se na nejvyšší mrakodrap na světě Burj Khalifa s úžasným výhledem na Perský záliv. Pokud vás zajímá ta více tradiční stránka Dubaje, rozhodně nevynechejte projížďku lodí v zátoce Dubai Creek.

Burj Khalifa

Nejvyšší mrakodrap světa nelze přehlédnout. Burj Khalifa je jednoznačně největší dominantou metropole. Ten pravý údiv ale nejlépe zažijete až při jeho základem, nebo ještě lépe, přímo v něm. Za dobrého počasí se vám ze 124. poschodí nabídne neuvěřitelný výhled. Komu by snad bylo málo, ten se může vydat do Top Sky Lounge na 148. poschodí. Lístky najdete k zakoupení ZDE. Ceny začínají na 735 Kč.

Dubai Mall

Nejoblíbenější nákupní centrum Dubaje, Dubai Mall, naleznete hned vedle Burj Khalifa. V největším nákupním centru světa se nachází přes 1200 obchodů a 150 restaurací. Dubai Mall je prakticky město ve městě, a pokud vám počasí nebude zrovna přát, můžete tu klidně zůstat celý den. Mimo jiné zde také najdete zimní kluziště, kino, dětské atrakce a obří akvárium o objemu 10 mil. litrů s více než 33 000 vodními živočichy.

Dubai Fountain

Takovou fontánu jen tak někde nenajdete. Nachází se hned u mrakodrapu Burj Khalifa před ohromným nákupním centrem. Dubai Fountain si drží prvenství v největší choreografické fontáně na světě. Tato populární vodní show dosahuje výšky až 150 metrů. Každý z barevných sloupců vody tryská v přesných intervalech a dokresluje tak velkolepé hudební představení, po kterém mnoha turistům padá čelist. Zatím co první představení vás čeká odpoledne ve 13:00 (vyjma pátku, 13:30), na další si musíte počkat do západu slunce, kdy show ale probíhá opakovaně až do 23:00 každou půl hodinu.

Fontána v Dubaji

Palm Jumeirah

Pokud hledáte další dubajský unikát, vydejte se na Palm Jumeirah, umělě vytvořený ostrov ve tvaru palmy. Jeden z největších na světě svého druhu dokazuje, že v Dubaji je možná vše. Právě tady najdete ty nejluxusnější hotely. Díky jednokolejce, vedoucí z města se sem navíc dostanete co by dup.

Krakov – Dubaj – Krakov

REZERVUJTE ZA 5 390 Kč

Termíny: září 2018 až březen 2019

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 20 kg

Dubai Marina

Dubai Marina, neboli Dubajský přístav je jako oknem do budoucnosti. Naplánujte si zde projížďku lodí a kochejte se pohledem na jedny z nejvyšší hotelových budov, zatím co budete vyplouvat z Dubai Marina Yacht Club.

Dubai Creek

Na první pohled se může zdát, že Dubaj je pouze o mrakodrapech. Není tomu ale tak. Udělejte si zastávku ve staré části Dubaje, která bývala v minulosti důležitou obchodní tepnou Perského zálivu. V Dubai Creek se můžete těšit na trhy se zlatem, textilem a kořením, ale i na muzea, která vám přiblíží historii místa. Vstupte do dubajské zátoky a poznejte její kořeny.

Trhy se zlatem a kořením

Dubaj by se dala bez nadsázky nazvat přístavem obchodu. V jižní části Dubai Creek na vás čeká 300 obchodníků s nejkrásnějšími náramky a náhrdelníky. Věděli jste, že zhruba 20 % světové zlata projde pod rukama místních obchodníků? Kromě drahých kovů zde ale najdete také nejrůznější druhy koření, jakými jsou skořice, zázvor, vanilka a nesmí chybět ani šafrán. Nejenže se smlouvání povoluje, ale přímo vám ho doporučujeme. Trhy jsou otevřeny každý den od 09:00 do 22:00.

Promenáda a pláž v Jumeirah Resort

Toto je povinná zastávka pro všechny, kteří zbožňují dobré jídlo, osvěžující drinky, nákupy a sledování filmy a nejlépe všechno dohromady. V kombinaci s místní krásnou pláží se můžete těšit na ty nejlepší večírky s těmi nejvyhlášenějšími DJ’s pod širým nebem. Na tomhle místě to zkrátka žije.

Krakov – Dubaj – Krakov

REZERVUJTE ZA 5 390 Kč

Termíny: září 2018 až březen 2019

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 20 kg

Kite Beach

Tato pláž je skvělým místem na odreagování pro všechny, kteří milují nejen vodní sporty. Vyzkoušejte divoký kite surfing nebo sledujte jezdce na bmx a skatech v místním skate parku. Z dalších sportovních aktivit si vyberte například volejbal. Zahrát si jednu hru s přáteli ve stínu Burj Al Arab je jedinečný zážitek.

Vydejte se do pouště

Stačí 20 minut jízdy a ocitnete se za Dubají v jejích písečných dunách. Naskočte na off-road safari a objevte původní život místních beduínů, kteří po staletí nezměnili svůj životní styl. Jen pozor na žaludek. Občas to bude pěkně házet.

Al Fahidi

Al Fahidi je jednou z nejstarších částí Dubaje. Nejlépe si ji vychutnáte na vlastních, díky čemuž dokonale nasajete atmosféru staré Dubaje s její tradiční architekturou, která se vyznačuje mimo jiné starými mlýny.

Krakov – Dubaj – Krakov

REZERVUJTE ZA 5 390 Kč

Termíny: září 2018 až březen 2019

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 20 kg

Burj Al Arab

Hotel s nezaměnitelným tvarem v podobě plachetnice je dlouho jedním ze symbolů moderní Dubaje. 321 metrů vysoká budova je jediným hotelem na světě, který se může pyšnit 7 hvězdičkami! Čím se liší od ostatních luxusních hotelů? Jsou to královské apartmány, podmořská restaurace, flotila vlastní Rolls Royců, heliport a v neposlední řadě výstřelky v podobě kapučína s trochou toho zlatého prášku.

Dubai Canal

Dubai Canal se táhne v délce 3,2 km z části Creek přes moderní část města až do Perského zálivu. Podél kanálu naleznete 80 000 metrů čtverečních nových atrakcí, mezi které patří například 3 km dlouhá běžecká dráha nebo 12 km dlouhá cyklistický trasa. Těšit se můžete také na vodopád, který lze spatřit z Dubai Business Bay.

Medinat Jumeriah

Jestli hledáte zážitek kombinující tradici a luxus, vydejte se do Medinat Jumeriah. Komplex přípomíná starověkou arabskou citadelu – 2 luxusní hotely, tradiční vily, světoznámé lázně Talise Spa, Madinat Souk (trhy), divadlo o 1000 místech a 44 restaurací a barů.

Krakov – Dubaj – Krakov

REZERVUJTE ZA 5 390 Kč

Termíny: září 2018 až březen 2019

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 20 kg

Dubai Opera

Poslední kousek z mozaiky dubajský architektonických velikánů. Ihned po vstupu dovnitř pochopíte, proč se tato opera řadí mezi dubajské klenoty. Právě v těchto prostorách uvidíte ta největší jména světové opery, baletu i divadla. Dubai Opera, navržena dánských architektem Janusem Rostockem, je první opravdovou kulturní institucí města. První premiéra zde zazněla 31. srpna a od té doby se opera stala jednou z nejnavštěvovanějších atrakcí města. Nabídku představení naleznete ZDE.

IMG Worlds of Adventure

Zábava, vzrušení a rychlost, takový je tento krytý zábavní park o velikost 28 fotbalových hřišť. Právě zde se můžete celé hodiny bavit na těch nejmodernějších zábavních atrakcích. Nezáleží na tom kolik vám je. S ohromným množstvím atrakcí si vybere každý, od nejmenších až po ty největší. Samozřejmostí je i nespočet restaurací, kde načerpáte energii na další objevování Dubaje.

City Walk

Po náročném dni je City Walk ideálním místem pro odpočinek. Pěší ulice navržená v evropském stylu se rozkládá na 13 000 metrech čtverečních. Při procházce ulicí narazíte na nespočet restaurací a obchodů, jejichž kouzlo doplňují majestátní mrakodrapy v okolí, v čele s Burj Khalifa. Výzdobu doplňují všudypřítomné kašny.

Krakov – Dubaj – Krakov

REZERVUJTE ZA 5 390 Kč

Termíny: září 2018 až březen 2019

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 20 kg

Ski Dubai

I když v Dubaji panují tropické teploty, neznamená to, že byste přišli o potěšení z pořádné zimní lyžovačky. Velké zimní centrum nabízí celkem 5 sjezdovek (nejdelší má 400 metrů), freestyle park, lanovku a tobogán. Vstup pro dospělé je 1 800 Kč.

Lyžařské středicko v Dubaji

Wild Wadi Water Park

Burj Al Arab leží co by kamenem dohodil od vodního parku Wild Wadi. V něm najdete 30 obrovských vodních skluzavek a nespočet hřišť pro všechny věkové kategorie. Pokud hledáte aktivní odpočinek, vyzkoušejte místní skluzavky, ale pokud byste si rádi odpočinuli po náročném dni, doporučujeme tzv. lenivou řeku. Pokud do Dubaje míříte i s dětmi, nesmíte toto místo vynechat!

Dubai Skydive

Srdce až v krku, pořádná dávka adrenalinu a zvýšený srdeční tep. Zažijte Dubaj z naprosto jiné perspektivy a vyskočte z letadla ve výšce 4 km nad zemí. Jen nezapomeňte na padák! Na takový zážitek jen tak nezapomenete.

Krakov – Dubaj – Krakov

REZERVUJTE ZA 5 390 Kč

Termíny: září 2018 až březen 2019

Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 20 kg

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru