Connect with us
Atlantis The Royal

Dovolené

Dubaj otevře nový ultra luxusní hotel Atlantis the Royal dříve. Na oslavách vystoupila Beyoncé

Dubaj otevře nový ultra luxusní hotel Atlantis the Royal dříve. Na oslavách vystoupila Beyoncé

5* Atlantis the Palm představuje nový level luxusní dovolené v Dubaji. Na jeho výstavbě pracovali 8 let. Grandiózní podobu hotelu navrhla jedna z nejprestižnějších architektonických společností. Otevřít jej původně měli v březnu 2023, nově je však možné si pobyt rezervovat již od 10. února. O víkendu proběhla oslava zrození tohoto veledíla a nechyběla na ní ani světoznámá zpěvačka Beyoncé či jiné celebrity.

Reklama

Atlantis The Royal

Při oficiálním odhalení luxusního hotelu skutěčně nic nechybělo. Od ikonického vystoupení Beyoncé až po unikátní otevření restaurací. Byl to velkolepý a nezapomenutelný víkend pro všechny, kteří se ho zúčastnili.

Beyoncé poprvé živě po čtyřech letech

V sobotu 21. ledna 2023 byl hotel Atlantis The Royal inaugurován jedinečným vystoupením světové ikony Beyoncé. Vystoupení bylo zároveň jejím prvním živým vystoupením od roku 2018. Zpěvačka zazpívala své největší hity a doprovázel ji Firdaus, 48členný čistě ženský orchestr, jehož mentorem byl A.R. Rahman. Vystoupili také vítězové America’s Got Talent – The Mayyas, čistě ženská taneční skupina z Libanonu.

Součástí večeře byl rovněž grandiózní ohňostroj a vystoupení DJ ze seskupení Swedish House Mafia, kteří bavili lidi do třetí hodiny ráno. Víkend patřil také hvězdným otevíráním restaurací, jako Nobu Dubai, Nobu by the Beach a Ling Ling, píše Time out Dubai.

Atlantis The Royal

Perly pro hosty 5* Atlantis the Royal

Polštářové menu

Hostům ubytovaným v apartmánu Atlantis The Royal nebo v Signature Penthouse nabídne jejich komorník vzorové menu z mini polštářů, které jim pomůže zažít jedinečný spánek. Vzorový balíček obsahuje miniaturní verze každého polštáře, což hostům umožňuje zkontrolovat tvar, dotek a dojem z polštářů předtím, než se pro některý z nich rozhodnou. Polštářové menu sestává ze sedmi různých typů polštářů, mezi něž patří chladící polštář, paměťová pěna na hlavu, paměťová pěna na nohy, pohankový, těhotenský a tělový polštář.

Pozlacené žiletky

Hosté mohou využívat na míru připravené balíčky od luxusních značek včetně Hermès, Frette a Graff. Mezi nimi například speciálně vyrobené zlaté toaletní potřeby – žiletka či hřeben.

Atlantis The Royal

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Letěli jsme přímým letem EVA AIR z Vídně do Bangkoku. Tyto 3 věci nás ohromily (RECENZE) https://t.co/SCDUNcRSzU #letenky3 hodinami dozadu
Letěli jsme přímým letem EVA AIR z Vídně do Bangkoku. Tyto 3 věci nás ohromily (RECENZE) https://t.co/SCDUNcRSzU3 hodinami dozadu
Bali, Vietnam a další pecky s China Airlines od 17 990 Kč! TOP servis a zavazadlo v ceně https://t.co/nVIj9kNDlL5 hodinami dozadu
Vzhůru na Srí Lanku s letenkami z Vídně s Qatar Airways od 16 990 Kč https://t.co/ZfqdRdJ8lR6 hodinami dozadu
Přivítej jaro na Kypru. Letenky z Vídně máš nyní od 1 210 Kč https://t.co/0MGuziaTjx8 hodinami dozadu
Jak projet Island za 7 dní a nezruinovat svůj bankovní účet https://t.co/MEsML5v4Bf10 hodinami dozadu
Bangkok z Vídně od 15 990 Kč. Termíny na jaro a 46kg zavazadlo https://t.co/6PPTxBurLT1 dnem dozadu
Párty vs. zen, luxus vs. batůžky. Aneb hlavní turistické části Malty https://t.co/HjRJXOddqf1 dnem dozadu
Během zimy do Cancúnu? Leť z Prahy s Turkish Airlines za 16 790 Kč https://t.co/POlZqFexl41 dnem dozadu
7 úžasných míst na Azorech, která stojí za to! Navíc s letenkami z Prahy za 5 690 Kč https://t.co/ZOnN16U5xC1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru