Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 5* dovolená v Egyptě s All Inclusive a odletem z Prahy od 19 276 Kč

POBYT DNE: 5* dovolená v Egyptě s All Inclusive a odletem z Prahy od 19 276 Kč

Poohlížíš se po dovolené s plným servisem, krásným resortem přímo u pláže a v lokalitě, kde tě čekají sluncem zalité dny? Marsa Alam je egyptské populární letovisko, které ti do posledního splní vše zmíněné. Představ si, že ráno vstaneš a dáš si snídani přesně podle svého gusta formou bufetu. Vyrazíš na pláž s přibaleným šnorchlem v tašce a do oběda budeš prozkoumávat bohatý mořský svět. Po obědě můžeš odpočívat u hotelového bazénu, chytat bronz s knížkou v ruce nebo vyrazit na procházku po okolí. Večerní romantika při západu slunce se zvukem šumění moře už jen dokresluje vydařený den. Hotel má mezi klienty perfektní hodnocení a patří k nejlepším, které v Marsa Alam jsou.

Reklama
 • KAM? Pickalbatros Oasis Port Ghalib*****, Marsa Alam, Egypt
 • KDY? Nejlevněji vychází termín 26. 5. 2023 – 2. 6. 2023
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování v 5* resortu, stravování formou All Inclusive, trasnfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 9,6 z 10 (booking)

Pickalbatros Oasis Port Ghalib pokoj

Egypt resort

Egypt pláže

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru