Connect with us

Dovolené

5* hotel v Ras al Khaimah s all inclusive, z Prahy od 19 990 Kč

5* hotel v Ras al Khaimah s all inclusive, z Prahy od 19 990 Kč

Dovolená ve Spojených arabských emirátech neznamená jen navštívit a objevovat taje Dubaje nebo Abú Dhabí. Zatímco Dubaj je pulzující metropole, v Ras al Khaimah najdete spíše klidnou atmosféru ohromných pláží, golfových hřišť, a dokonce i léčebných pramenů.

Reklama

V našem pobytu si dopřejete let do Dubaje, buď se společností Emirates (v ceně máš i 15g odbavené zavazadlo do podpalubí) nebo s Flydubai (pak si s sebou bereš i 20kg odbavené zavazadlo). Připraven je pro vás i transfer z letiště do hotelu a při odletu zpět, nádherný 5* hotel s all inclusive stravováním a špičkovými službami. Vhodná dovolená i pro rodiny s dětmi!

 • KAM?  Rixos Bab Al Bahr***** , Ras al Khaimah, Spojené arabské emiráty
 • KDY? Únor – říjen 2020
 • ODKUD? Praha nebo Vídeň
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v 5* hotelu, all inclusive strava, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru