Connect with us

Letenky

SUPER LETENKA: z Bratislavy do Turecka koncem léta od 1 790 Kč!

SUPER LETENKA: z Bratislavy do Turecka koncem léta od 1 790 Kč!

Máme další super tip na dovolenou! Rezervujte si letenku z Bratislavy do tureckého Dalamanu. Proč se to vyplatí? Letiště Dalaman má ideální polohu mezi dvěma oblíbenými letovisky Marmaris a Fethiye, do který se dostanete přímou autobusovou linkou z letiště. Nejlevnější letenky od 1 790 Kč seženete na září, zajímavé ceny jsou ale během celého léta. S rezervací bychom dlouho neváhali, protože v této ceně je počet letenek omezený. V ceně letenky jsou všechny letištní poplatky a vzít si s sebou můžete 10kg odbavené zavazadlo.

Reklama

Bratislava – Dalaman – Bratislava

???? červenec až říjen

REZERVUJTE OD 1 790 Kč

Ubytování Dalaman

Ubytování v Turecku seženete opravdu levně, dokonce i hotely s polopenzí, nebo all inclusive se dají sehnat za super ceny. Nabídku na hotely za bezva ceny si můžete zkontrolovat ZDE.

Dalaman z Bratislavy je novinka

Jestli jste to ještě neslyšeli, od léta 2018 můžete na dovolenou z Turecka letět z Bratislavy s let. spol. Ryanair. Největší evropské nízkonákladové aerolinky tento rok vstoupili i na turecký trh a oznámily, že spustí novou pravidelnou linku z Letiště M. R. Štefánika do tureckého města Dalaman. Létat z Bratislavy do Turecka začaly 28. června 2018, a to 1x týdně, každý čtvrtek.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru