Connect with us

Koronavirus

Češi budou muset cestovat do Řecka s negativním testem na COVID-19

Češi budou muset cestovat do Řecka s negativním testem na COVID-19

Turisté z několika evropských zemí budou moci od 17. srpna jet do Řecka jen s negativním testem na koronavirus, který nebude starší než 72 hodin. Opatření se dotkne cestujících z Česka, Švédska, Belgie, Holandska a Španělska.

Reklama

Negativní test budou v Řecku požadovat od všech, co do země vstoupí přes pozemní hranice, včetně řeckých občanů. Pokud tedy pojedete do Řecka autem, musíte si s sebou přivézt potvrzení o negativním testu na COVID-19.

Řecká vláda také omezí veřejné akce, například koncerty, na kterých publikum nesedí.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru