Connect with us

Nezaradené

Exkluzivně u Pelikána: Byznys salónek k letence na Maledivy nebo Mauricius s Emirates zdarma!

Exkluzivně u Pelikána: Byznys salónek k letence na Maledivy nebo Mauricius s Emirates zdarma!

Říká se, že dovolená začíná už na letišti a díky této exkluzivní spolupráci Pelikána a Emirates to platí hned 2x! Každý cestující, který si koupí u Pelikána letenku s Emirates z Vídně na Maledivy nebo Mauricius získá vstup do byznys salónku na letišti Schwechat ve Vídni v hodnotě 49€ (1200 Kč) zcela zdarma. Stačí v poslední kroku objednávky letenek Emirates zadat speciální kód EKLOUNGE22 a byznys salónek k letence zdarma získají všichni cestující v rezervaci. Kompletní podmínky níže.

Reklama
Vienna Lounge salónek na letišti Schwechat ve Vídni
Zdroj fotografie: https://www.viennaairport.com/

Speciální akci, která vznikla díky unikátní spolupráci Pelikan.cz a Emirates je možné využít až do 30.11.2022. Nabídka platí výhradně pro letenky s Emirates s odletem z Vídně na Maledivy a Mauricius. Letenky je možné rezervovat buďto přes kalendáře níže nebo přes vyhledávač na webových stránkách www.pelikan.cz.

Jak tedy získat byznys salónek zdarma?

  • Koupit u Pelikána letenky s Emirates z Vídně na Maledivy nebo Mauricius
  • Zadat v posledním kroku objednávky kód EKLOUNGE22
  • Letenky musí být zakoupené nejpozději do 30.11.2022
  • Odlet i návrat musí proběhnout nejpozději do 31.12.2022

Díky této speciální akci si cestující může vychutnat až 3 hodiny v luxusním salónku VIENNA LOUNGE. Ten nabízí až 450 sedadel pro odpočinek s nádherným výhledem na letištní plochu. Návštěvník si může dosyta užít pestré nabídky jídel rakouské i mezinárodní kuchyně, nealkoholických i alkoholických nápojů včetně tvrdého alkoholu. Velice příjemným benefitem je i možnost využít některou z koupelen, ve kterých se cestující může osprchovat.

Letenky s Emirates na Maledivy nebo Mauricius

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.4/5 - (8 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru