Connect with us

Letenky

V létě na boloňské těstoviny z Vídně od akčních 767 Kč.

V létě na boloňské těstoviny z Vídně od akčních 767 Kč.

Boloňské těstoviny jsou tutově ty nejznámější na světě ????. Jak ale chutná originál, přímo ze srdce Itálie? ???????? To můžeš velice lehce zjisti, protože se objevili zajímavé letenky z Vídně ???????? za 757 Kč.

Reklama

Boloňa ale není jen o špagetách, jedná se o nádherné místo plné historických památek ⛪. Za vidění tak určitě stojí Arkády, které mají délku 35 km, legendární Dvě věže a ve městě je také mnoho starých a velmi zachovalých kostelíků. Za zmíňku také stojí radnice Palazzo d’Accursio ????️.

Boloňa je sice menší město (počet obyvatel je asi 380 000), ale pro Itálii je i tak velice významná. Věděl jsi třeba, že z Boloňe pochází a zároveň tam mají sídlo světoznámé firmy, jako je například Ducati ????️, Lamborghini či Maserati? ????

Boloňa od 767 Kč

✈ odlet z Vídně ???? příruční zavazadlo ???? léto 2019

Vídeňpřímý letBoloňapřímý letVídeň
01h 20m01h 20m
767

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4.8/5 - (18 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru