Connect with us
Park Guell v Barceloně

Novinky

Babí léto v Barceloně z Prahy od 1 518 Kč

Babí léto v Barceloně z Prahy od 1 518 Kč

Španělskou Barcelonu si nyní můžeš dopřát i z Prahy za pěkné ceny. Levné letenky společnosti Ryanair koupíš od 1 518 Kč. Akční termíny najdeš hlavně v září, ale i později se proklikáš na výhodné nabídky. Případně levnější seženeš například i z Berlína (stačí kliknout na odkaz pod konkrétními kalendáři, a zobrazí se ti všechny letenky, které nabízíme).

Reklama
 • Odkud? Z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Ryanair
 • Kdy? Září 2020
 • Termín? Například 10. – 17. září 2020 (PODÍVEJ SE NA KALENDÁŘ)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Barcelona – akční letenky z Prahy


Líbí se ti letenky, ale nemáš zrovna čas si vše pořádně prohlédnout a zhodnotit?

Tento článek si můžeš uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se i automaticky aktualizuje. Budeš tak mít čerstvé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).


Barcelona a cestovní doklady

Do Španělska ti stačí občanský průkaz, případně cestovní pas. Každopádně cestuješ do země EU. Země spadá podle tzv. Semaforu do kategorie zemí s nízkým rizikem, ze kterých je možný návrat bez omezení.

Barcelona – co dělat a zažít

Asi ti Barcelonu nemusíme ani moc představovat. Její slavná, dodnes nedokončená katedrála Sagrada Familia tě zaujme snad na každé fotografii města, a co teprve naživo! Nemluvě o dalších Gaudího stavbách, které tu objevíš. Je tu ale poměrně přeplněno, jak už to u slavných památek bývá, a tak zvaž, zda by se ti nevyplatilo projít si i místa mimo turisty vyšlapané „cestičky“, kde leckdy není ani noha. Ale nezapomeň, život si tu sice žádá ostré lokty, ale dovolená ne.

Gaudího park v Barceloně

Levné ubytování v Barceloně

Nezapomeň si prohlédnout naši nabídku pobytů v Barceloně – kde máš v ceně jak letenku, tak ubytování a leckdy i stravu. A pokud výhodné ubytování teprve hledáš, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30 € (+11 € na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200 € měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Gaudího park v Barceloně

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru