Connect with us
Chrámová budova v Bangkoku

Letenky

Bangkok z Prahy s termíny až do června 2018 za 12 990 Kč

Thajci mu říkají Krung Thep, zatím co zbytek světa ho zná pod jménem Bangkok. S více než 8 miliony obyvatel je hlavní město Thajska skutečnou metropolí, která si nic nezadá s takovými velikány jako je třeba Londýn. Něco je tu ale přece jen jiného. Ano, jde o kulturu a celkový nádech města. Opusťte zažité evropské zvyky a vydejte se do země, která je zkrátka jiná. Bangkok je živoucí metropolí, ve které naleznete okázalé náboženské chrámy, ale stejně tak bujaré bary, ve kterých o zábavu není nouze. Poznejte na vlastní oči ten nejautentičtější Chinatown anebo se vydejte do městské části Siam Square, ve kterém probíhá hlavní dění města. Nebojte se vyzkoušet chutné pouliční pokrmy a ochutnejte poprvé v životě smažené saranče anebo zůstaňte u klasického kuřecího masa. O výběr tu nebudete mít nouzi. Dost ale bylo řečí o Bangkoku. Město nejlépe poznáte tak, že ho zažijete na vlastní kůži. Stačí rezervovat letenku s odletem z Prahy a do tohoto úžasného města se můžete podívat za 12 990 Kč a to v mnoha termínech od září 2017 do června 2018. Přejeme šťastnou cestu!

Reklama

 

Let operuje letecká společnost Qatar Airways:

Praha – Bangkok – Praha

???? za 12 990 Kč ????

Informace o zavazadle: cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 30 kg

Termíny: září 2017 – červen 2018

Taxík v Bangkoku Panorama Bangkoku Denní panorama Bangkoku Chrám v Bangkoku

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru