Connect with us

Letenky

Do Bangkoku jako král. S Royal Jordanian z Vídně za 10 490 Kč

Do Bangkoku jako král. S Royal Jordanian z Vídně za 10 490 Kč

Letenka do Bangkoku za takovou cenu se zkrátka neodmítá a už vůbec ne, když je na hlavní sezónu! Letecká společnost Royal Jordanian aktuálně nabízí zpáteční let z Vídně do Bangkoku za akční cenu 10 490 Kč. Na výběr jsou termíny od září 2019 až do dubna 2020 a cena zahrnuje i 23kg odbavené zavazadlo. Po cestě tam i zpět tě čeká jeden přestup v Ammánu. Zatím co linku mezi Prahou a Ammánem operuje Airbus A319, po přestupu v Ammánu poletíš v Boeingu 787 Dreamlineru, jenom z nejmodernějších letadel současnosti.

Pokud je pro tebe Bangkok zatím velká neznámá, vhod přijde náš průvodce bangkokem, se kterým se v této více než 8 mil. metropoli neztratíš a navštívíš všechny jeho hlavní atrakce.

Bangkok za 10 490 Kč

✈ odlet z Vídně 🛄 23kg zavazadlo 📅 září 2019 – duben 2020

Vídeň 1 přestup Bangkok 1 přestup Vídeň
Ammán Ammán
za 10490 Rezervuj

Jak se letí s Royal Jordanian?

Letecká společnost Royal Jordanian rozhodně patří k nadstandardním aerolinkám. Kromě jídla, které v letecké gastronimii patří k tomu nejlepšímu budeš mít v Boeingu 787 vlastní zábavní systém, pro zpříjemnění letu. Stejně tak se dočkáš milého bonusu zdarma v podobě špuntů do uší, klapky na oči a samozřejmostí je i polštář s dekou. Nenech se zmást, pokud všechny nenajdeš u svého sedadla. Požádej obsluhu a všechno z uvedeného ti přinesou.

Podívej se na virtuální prohlídku Boeingu 787 Dreamliner od RJ

Klikněte pro komentář

TOP 5: Nejčtenější články

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru