Connect with us
Bangkok

Asie

Do Thajska jako král! Bangkok z Vídně v byznys třídě za 48 490 Kč

Do Thajska jako král! Bangkok z Vídně v byznys třídě za 48 490 Kč

Plánuješ cestu do Thajska? Máme pro tebe totiž výhodné byznys letenky do Bangkoku, díky kterým ti dovolená začne už na palubě letadla. Nejedná se o jen tak ledajaké spojení – vychutnáš si díky němu kombinaci špičkového servisu Turkish Airlines a Thai Airways. Neváhej a chyť si místo na únor/březen za 48 490 Kč.

Reklama

S kým, kdy a jak poletím?

 • Termíny: Únor – březen 2024
 • Itinerář cesty: Letíš z Vídně a cestou tě čeká přestup v Istanbulu
 • Letecké společnosti: Do Istanbulu letíš s Turkish Airlines, dále pokračuješ s Thai Airways
 • Zavazadla: 2 příruční (7kg a 2kg) a 40kg odbavené zavazadlo
 • Cena letenky u Pelikána: za 48 490 Kč

Jaký servis tě cestou do Bangkoku čeká?

Trasu mezi Vídní a Istanbulem obsluhují Turkish Airlines a úsek do Bangkoku pak operují Thai Airways. V obou případech se můžeš těšit na nezapomenutelný zážitek.

Byznys třída Turkish Airlines

Mezi velké přednosti patří zejména oceňované pokrmy, pohodlné sezení a našlapaný zábavní systém. I cestou do Istanbulu tak budeš mít k dispozici komfortní široké byznys sedadlo, jehož podoba se odvíjí od konkrétního typu letadla. Stejně tak je součástí velký prostor na nohy.

Turkish Airlines
Sedadlo v A321

Během letu se také setkáš se slavnou tureckou pohostinností. Na palubě si vychutnáš 3chodové menu kombinující světové i turecké chutě. Sezónní jídla vždy připravená z čerstvých surovin uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky. Potěší i široká nabídka nápojů, od nejrůznějších drinků až po šampaňské.

Byznys třída Thai Airways

Interiér letadel letecké společnosti Thai Airways je inspirován kulturou a dědictvím Thajska. Budeš obklopen uklidňujícími barvami a prostředím. Protože dopravce ví, že detaily dělají celek, nechybí například teplý ručník či sklenka šampaňského nebo džusu.

Thai Airways

Sedadla v byznys třídě jsou polohovatelná, v nových modelech letadel je možné jej sklopit na ploché lůžko. relaxaci tak nic nebude bránit.

Thai Airways

Členové posádky se o tebe budou starostlivě a ochotně starat po celou dobu letu. Neváhej využít jejich služeb.

Součástí je rovněž skvělé jídlo, možnost vstupu do exkluzivních salonků a komfortní balíček s designovými toaletními potřebami a doplňky, v němž najdeš vše potřebné od ponožek po pantofle.

Thai Airways
Thai Airways

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru