Connect with us

Letenky

Na Bali s TOP servisem Emirates. Z Prahy za 15 990 Kč

Na Bali s TOP servisem Emirates. Z Prahy za 15 990 Kč

Prastaré chrámy, relax na pláži, divoká příroda, čerstvé ovoce a v neposlední řadě perfektní podmínky na surfování. To je Bali v kostce. Právě na tento oblíbené indonéský ostrov seženeš letenky se špičkovou leteckou společností Emirates za parádních 15 990 Kč.

Pláž na Bali

Denpasar Bali za 15 990 Kč

Odlet: z Prahy Komfort na palubě: ⭐⭐⭐⭐⭐ Přestupy: ⭐⭐⭐⭐
Zavazadlo: ⭐⭐⭐⭐ Cena: ⭐⭐⭐⭐ Termíny: ⭐⭐⭐⭐⭐

REZERVOVAT LETENKU

V kalendáři najdeš nejrůznější kombinace termínů od května až do června. Nespornou výhodou létání s Emirates je především prvotřídní komfort na palubě. Emirates patří k tomu nejlepšímu, co můžeš ve světě civilního letectví zažít ať už se bavíme o komfortu, zábavním systému, servisu nebo vynikajícím jídle. V ceně je 15kg odbavené zavazadlo a na cestu se vydáš přímo z Prahy, takže se za dobrou cenou nemusíš trmácet nikam do zahraničí. Po cestě tě čeká zážitek v podobě Airbusu A380, který je momentálně největším letadlem, ve kterém se běžný smrtelník může proletět. Protože letíš s jednou z nejlepších společností, na palubě tě čeká i pozornost v podobě komfortního balíčku.

Ekonomická třída Emirates v Airbusu A380
Každé sedadlo je vybaveno zábavním systémem

Víza na Bali

Čeští občané pro vstup do Indonésie víza nepotřebují. Je ale potřeba splnit určité podmínky: účelem pobytu je turistika, pobyt nesmí přesáhnout 30 dní, cestovní pas platný min. 6 měsíců od momentu příletu.

Vodopád na Bali
Klikněte pro komentář
Nahoru