Connect with us
Austrian Airlines, letadlo

Novinky

Austrian Airlines představily nové palubní menu

Austrian Airlines představily nové palubní menu

Letecká společnost Austrian Airlines zveřejnila detaily, jak bude vypadat její nové menu na palubě, které má být již brzy v prodeji. Lufthansa při této příležitosti spolupracuje s cateringovou firmou DO & CO.

Reklama

Mnohé aerolinie během pandemie pozastavily podávání jídla, výjimkou nebyla ani Lufthansa Group. Společnost ale využila tuto dobu k přehodnocení cateringových služeb na palubách svých letadel.

Ve čtvrtek spouštějí Austrian Airlines nové cateringové možnosti na evropských letech kratších 3 hodin. Menu, nazvané Austrian Melangerie, se zaměřuje kvalitu a regionalitu. Chybět by neměly pochoutky jako jablečný štrůdl, kuřecí řízek, pažitkový chléb a Brettljause – talíř plný masa a sýru.

Austrian Airlines nové menu
Zdroj: Austrian Airlines

Na letech kratších 50 minut budou k dispozici jen malé snacky, například organické mandle, uvádí Simple Flying. Na letech, které trvají mezi 50 a 85 minutami, si pasažéři mohou vybrat mezi jablečným závinem, sladkým pečivem nebo koláčem.

strudl, Austrian Airlines menu
Zdroj: Austrian Airlines

Podobně jako na palubách British Airways, i v tomto případě dostane každý pasažér zdarma láhev vody. Austrian Airlines přidávají i malou čokoládku. Cestující v business třídě dostanou i nadále svůj grátis servis, tak jako předtím.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru