Connect with us
letadlo austrian

Novinky

Austrian Airlines opět spustí přímou linku Vídeň – Šanghaj ve frekvenci 2krát týdně

Austrian Airlines opět spustí přímou linku Vídeň – Šanghaj ve frekvenci 2krát týdně

Austrian Airlines směřují zpět do metropole Šanghaj. Rakouské aerolinky potvrdily, že se vrací do čínské metropole s frekvencí dvou letů týdně. Provoz zahajují v pondělí 16. ledna 2023.

Reklama

Lety do Šanghaje budou realizovány vždy v pondělí a středu, a to největším letadlem ve flotile Austrian Airlines, tedy Boeingem 777.

Akční letenky Austrian Airlines

Všechny letenky Austrian Airlines

Letadlo Austrian Airlines

Proč se vydat do Šanghaje?

Nejmodernější čínské město a jedno z nejlidnatějších měst na zemi. Vyfoť se v noci před slavnou televizní věží Oriental Pearl Tower, odpočívej v pavilonech komplexu Yuyuan, navštiv čínské Benátky, městečko Zhujiajiao nebo se bav na nábřeží Bund, které je plné obchodů a restaurací. Šanghaj je komplikovaná, rychlá, plná lidí, neskutečně barevná a velice chutná. Jestli miluješ moderní metropole plné mrakodrapů, toto místo se ti jednoznačně bude líbit.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru