Connect with us
Austrian Airlines

Amerika

Austrian Airlines pro obrovský zájem o Cancún navyšují počet letů

Austrian Airlines pro obrovský zájem o Cancún navyšují počet letů

Austrian Airlines spustily začátkem zimního letového řádu novou, dlouho očekávanou linku do Karibiku. Let Boeing 777 je s délkou 9 241 kilometrů nejdelší trasou letecké společnosti. Předchozí nejdelší trasa letecké společnosti z Vídně do Tokia Narita byla jen o pár kilometrů kratší (vzdušnou čarou) – 9 176 kilometrů.

Reklama

Rakouský dopravce již po krátké době doplňuje svá přímá letecká spojení do mexického Cancúnu o další týdenní let. Od 25. ledna 2022 bude domácí dopravce létat do slunného Mexika kromě předchozích spojů (čtvrtek a neděli) v rámci zimního letového řádu také v úterý, oznámily Austrian Airlines.

Vzhledem k vysoké poptávce během vánočních svátků v období od 19. prosince do 9. ledna rakouské aerolinky rovněž navyšují počet letů do Cancúnu.

Na nové lince létá oblíbený Boeing 777. Let do Cancúnu trvá asi 12 hodin.

Austrian Airlines

Každý let nabízí zážitek v ekonomické, prémiové ekonomické a nakonec i v byznys třídě, přičemž ceny zpátečních letenek z Vídně jsou nyní dostupné za 15 990 Kč. Variantu z Prahy, a tedy s jedním přestupem ve Vídni, je možné pořídit za 17 390 Kč.

Austrian Airlines, letadlo

V sezóně 2021/2022 se můžeme těšit na pořádnou porci exotických destinací od Austrian Airlines. V zimním letovém řádu 2021/2022 už nyní figurují přímé lety z Vídně do Bangkoku. Z Prahy se dá zase pohodlně letět na Maledivy. Rakouský dopravce bude létat do exotiky výhradně Boeingem 777.

Akční letenky do Cancúnu s Austrian Airlines

Austrian Airlines mají servis na palubě již v ceně letenky. Na delších letech si lze vychutnat kompletní menu s teplým jídlem a nabídkou nápojů. Na kratších letech v rámci Evropy znamená palubní servis rakouských aerolinek neomezené množství nápojů a snack/občerstvení.

Austrian Airlines

Koronavirus letecký průmysl přinutil zavést nejpřísnější bezpečnostní standardy. Ty se nyní dodržují od momentu, kdy vstoupíte na letiště. V letadlech Austrian Airlines jsou samozřejmostí HEPA filtry, které díky sofistikované filtraci chrání cestující před šířením infekčního onemocnění vzduchem.

V případě Austrian Airlines se uplatňují následující pravidla:

  • nošení roušky během celého letu je povinností všech cestujících i personálu
  • pokud jsou v letadle prázdná sedadla, cestující jsou rozmisťováni v odstupech
  • na palubě letadla se již nenachází nepotřebné magazíny či časopisy
  • za produkty můžete platit bezkontaktně
  • dezinfekce je dostupná pro všechny cestující v letadle i na letišti
  • letadla jsou dezinfikována po každém letu
  • pokud je to možné, check-in si udělejte online a zavazadla odevzdejte přes samoobslužný kiosek
  • na letišti dodržujte dostatečný odstup alespoň dva metry od ostatních cestujících

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru