Connect with us

Letenky

LIMITOVANÁ NABÍDKA: Asie od 8 690 Kč. Jen do neděle!

LIMITOVANÁ NABÍDKA: Asie od 8 690 Kč. Jen do neděle!

Nastala ta správná chvíle vybrat si letošní letenku do Asie. Pelikán totiž právě spustil velký výprodej letenek do jihovýchodní Asie s akčními cenami už od 8 690 Kč. Vybírat můžeš z více než 30 letenek, z nichž většina má termíny na hlavní sezónu. V nabídce jsou takové pecky jako Bangkok, Bali, Tokio, Tchaj-van, Kuala Lumpur, Ho Či Minovo Město, Manila a mnoho dalších.

Reklama

Nabídka letenek je nicméně limitovaná a akční ceny platí jen do neděle 22. 9. do 23:30.
👇 Na nic nečekej a rezervuj. 👇

Vyzkoušejte kartu Revolut

Znáte platební službu Revolut? S touto nejrychleji rostoucí finanční technologií v Evropě si snadno místo fyzické návštěvy banky doma otevřete aplikaci ve svém chytrém telefonu a jste jako v bance. Je jako stvořená pro cestovatele, kteří si často rozměňují finanční obnosy do jiných měn a ne vždy mají štěstí na dobrý kurz. Navíc, výběr ze všech bankomatů na světě je zdarma až do výšky 200EUR měsíčně. Je to snadné. Stáhnete si aplikaci, zaregistrujete se a k dispozici máte 29 světových měn a středové kurzy na převody. Z Revolutu můžete posílat a přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Revolut je revoluční nová služba. Vyzkoušejte ji nyní s Pelikánem.

ZALOŽIT REVOLUT + PLATEBNÍ KARTA ZDARMA


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru