Connect with us

Asie

Tokio z Prahy s termíny až do června 2020 za 11 990 Kč!

Tokio z Prahy s termíny až do června 2020 za 11 990 Kč!

Takhle dobrá letenka z Prahy do Tokia už tu dlouho nebyla. Kromě toho, že poletíte s velkým 2x23kg zavazadlem je na výběr nespočet termínů až do června 2020. To znamená, že můžete letět i v hlavní sezóně a vidět tak třeba slavné kvetoucí třešně od konce března. Po cestě vás čeká jen jeden krátký přestup. Není co řešit. Lepší letenka z Prahy se objeví jen těžko. Rezervujte dřív, než  zmizí v propadlišti leteckých dějin. Lety operují letecké společnosti British Airways a Japan Airlines.

Reklama

Tokio za 11 990 Kč

✈ odlet z Prahy ???? 2x23kg zavazadlo ???? lis – čvn

V 1 přestup Tokio 1 přestup Vídeň
Londýn Londýn
11990
Rušné Tokio

Víza do Tokia

Pro cestování do Japonska nejsou víza potřeba. Jedinou podmínkou je platný cestovní pas a maximální doba pobytu 90 dní.

Průvodce Tokiem

V Tokiu se člověk ztratí raz, dva. Připravte se na cestu s průvodcem od fanynky Terky, která vám v průvodci Tokiem poradí, jak na dopravu, ubytování, i místa, která rozhodně musíte vidět.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru