Connect with us

Letenky

New York z Vídně za hubičku! Rezervuj od 6 390 Kč

New York z Vídně za hubičku! Rezervuj od 6 390 Kč

Tento článek nepotřebuje ani úvod, ani stať, ani závěr. Jen jsme ti chtěli dát vědět, že máme New York od parádních 6 390 Kč a vybírat můžeš z termínů od podzimu až do konce zimy.

Reklama

V ceně je sice jen příruční zavazadlo, ale na pár dní v New Yorku si vystačíš i tak, co říkáš? Nabídka je limitovaná, nevíme přesně, kdy tato akční cena zase zmizí, proto doporučujeme rezervovat co nejdřív.

New York od 6 390 Kč

✈ odlet z Vídně ???? příruční zavazadlo ???? podzim – zima

REZERVOVAT LETENKU

Víza do USA (ESTA)

Pro cestu do Spojených států čeští občané víza nepotřebují. Stačí si vyřídit elektronickou registraci ESTA. Stojí $14 a její platnost je 2 roky.

Co zažít v New Yorku

New York je přesně tím místem, ve kterém nebudeš vědět, kam skočit dřív nebo co dřív ochutnat. Abychom ti to celé usnadnili, sepsali jsme pro tebe 9 věcí, které stojí za to v New Yorku zažít.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru