Connect with us
Pohled na Philadelphii

Amerika

PECKA: Objev jarní Philadelphii. Leť luxusní byznys třídou Air Lingus za 25 990 Kč

PECKA: Objev jarní Philadelphii. Leť luxusní byznys třídou Air Lingus za 25 990 Kč

Chceš si dopřát opravdu mimořádný zážitek během letu a zároveň tě láká americká Philadelphia? Pak pro tebe máme fantastickou nabídku. Vyraz do Philadelphie na jaře luxusní byznys třídou za neuvěřitelných 25 990 Kč.

Reklama

Na co se můžeš těšit? Na sedadla, která se v horizontu několika sekund promění na pohodlnou postel, což ti zaručí maximální komfort a odpočinek během letu. Čeká na tebe top servis a fantastický catering a samozřejmě nechybí přednostní odbavení. K letence v byznys třídě Air Lingus máš také přístup do vybraných letištních salonků. Letenku najdeš níže.

Philadelphia: Co stojí za vidění?

Právě v Philadelphii najdeš úchvatný most Benjamina Franklina, jež pochází z roku 1926. Most přes řeku Delaware spojuje Philadelphii s městem Camden. Zastav se na něm a užívej si fantastické výhledy na okolní krajinu.

Americká vlajka nese iniciály tvůrkyně Betsy Rossové, která žila v centru města. Dům Betsy Rossové rozhodně stojí za návštěvu. Zjistíš spoustu zajímavých informací a vrátíš se zpátky do doby, kdy se začala psát historie USA. Co dál bys neměl minout? Určitě chrám Masonic Temple, tamní radnici nebo třeba Muzeum Independence Seaport, které se věnuje historii námořnictví.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru