Connect with us

Evropa

Kdo šetří, má slevu za tři stovky! Ušetři se speciálním kódem

Kdo šetří, má slevu za tři stovky! Ušetři se speciálním kódem

Říká se, že kdo šetří, má za tři. A v případě akce, kterou jsme si pro tebe připravili, to rozhodně platí. Jestli jsi s rezervací letenek doteď otálel/a, už není na co čekat. Nyní máš iděální příležitost je pořídit s parádní slevou.

Reklama

Jak na to? Stačí, když v posledním kroku objednávky zadáš speciální slevový kód:

SETRIZATRI

Získáš tak slevu 300 Kč z každé objednávky letenek (slevový kód není možné uplatnit na rezervaci pobytu nebo ho kombinovat s jinými kódy). Jednej ale co nejrychleji, čas vyprší 20. srpna 2020 ve 23:30. Poté se kód deaktivuje a nebude jej možné použít.

Slevový kód můžeš uplatnit na všechny letenky. Jestli ale váháš, kam se vydat, připravili jsme pro tebe seznam 120 akčních letenek s odlety z Vídně nebo Prahy i výběr těch nejoblíbenějších.

TOP 10 akčních letenek

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru