Connect with us
Interiér mešity šejka Zayeda

Letenky

Abu Dhabi z Prahy za 6 290 Kč!

Nemrzněte v zimě doma a vydejte se na cestu do Abu Dhabi! Se zpáteční letenkou z Prahy vás tahle sranda nevyjde na víc než na 6 290 Kč! V zimních měsících je v Perském zálivu mnohem příjemnější teplota než v parných letních dnech. Díky tomu si budete o to víc moct užít město se vším, co nabízí.

Reklama

Panorama města Abu Dhabi

Pokud se rozhodnete vyrazit do Abu Dhabi, nesmíte zkrátka vynechat Velkou mešitu Velká šejka Zayeda. Tato překrásná budova postavená z bílého mramoru patří mezi ty nejkrásnější a zároveň největší mešity na světě. Otevřena byla v roce 2007 a uvnitř najdete interiér bohatě zdobený zlatem a drahokamy.

Mešita šejka Zayeda

Interiér mešity šejka Zayeda

Pokud dáváte přednost zábavě a rychlým autům, pak je pro vás přímo povinností podívat se do zábavního parku Ferrari World. Těšit se můžete na mnoho atrakcí spojených nejen s tímto automobilových velikánem, věnovaných všem od těch nejmenších až po opravdové blázny toužící po adrenalinu.

Zábarnví park Ferrari World

Redakční kredit: GagliardiImages / Shutterstock.com

Atrakce v zábavním parku Ferrari World

Redakční kredit: Kotsovolos Panagiotis / Shutterstock.com

Milovníkům historie můžeme doporučit pevnost Qasr Al-Hosn, nejstarší památku v Abu Dhabi, která byla postavena koncem 18. století. V současné době uvnitř naleznete muzeum věnující se historii a kultuře města Abu Dhabi.

Pevnost Qasr Al-Hosn


Let operuje letecká společnost Pegasus Airlines:

Praha – Abu Dhabi – Praha ➡ 6 290 Kč

Informace: Cena letenky zahrnuje odbavené zavazadlo do 20 kg

Termíny: říjen až prosinec


Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru