Connect with us

Evropa

24H AKCE! Zadej kód PELISUMMER a získej slevu

24H AKCE! Zadej kód PELISUMMER a získej slevu

Všechno se pomalu začíná vracet do normálu. Koronavirová omezení se uvolňují, hranice se otevírají a Češi už mohou cestovat do několika zemí. Nejvyšší čas se začít poohlížet po akčních letenkách. Proto jsme se v Pelikánovi rozhodli ti ten první nákup trochu zpříjemnit a připravili jsme pro tebe 24h akci, během které můžeš pořídit letenky s parádní slevou!

Reklama

Jednoduše si podle svého vyber jakoukoliv letenku na Pelikan.cz a v posledním kroku objednávky zadej kód:

PELISUMMER

Automaticky tak získáš slevu 300 Kč na celou objednávku. Jediné, na co si dej pozor – rezervuj nejpozději do zítřejšího oběda (do 26. 6. do 12:00), tehdy se slevový kód deaktivuje a už ho nebude možné použít.

V nabídce je spousta zajímavých možností. Třeba oblíbené Řecko, Portugalsko, Itálie či Španělsko. Však to všechno prozkoumej nebo se inspiruj naším výběrem toho nejlepšího.

Vyber si letenku a použij kód PELISUMMER

Zobrazit všechny akční letenky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru