Connect with us

Letenky

VÝPRODEJ: Z Prahy s Air Canada do Karibiku od 10 990 Kč!

VÝPRODEJ: Z Prahy s Air Canada do Karibiku od 10 990 Kč!

Zaleť si za teplíčkem a dopřej si dovolenou v Karibiku. S Air Canada tam totiž můžeš letět přímo z Prahy, a ještě máš automaticky v ceně velké podpalubní zavazadlo! A kam že všude můžeš letět?

Reklama

Nizozemské Antily za 10 990 Kč

Zaleť si malebného Curacaa a ochutnej tamní stejnojmenný modrý likér. (Mimochodem je vynikající i v kombinaci s pomerančovým džusem – odzkoušeno). A pokud jsi milovník nejen pláží, ale i atmosféry příjemných měst, Curacao je přesně pro tebe, protože se podíváš do karibského Amsterdamu!

Praha 2 přestupy Curacao 2 přestupy Praha
FRA, YUL FRA, YUL
10 990

Kuba od 10 990 Kč

Země doutníků, specifické atmosféry a aut 50. let. No nevyplatí se sem zajet na dovolenou? Turisté jezdí na Kubu snad za vším – přírodou, architekturou, starými auty, ale dokonce někteří i zažít trochu komunismu. Je to ironie, ale ano. No, ale obáváme se, že hlavním lákadlem bude stejně ten kubánský rum… V každém případě si můžeš vybrat hned z 3 kubánských destinací – Varadera, Halguinu a Havany.

Praha 2 přestupy Varadero, Holguin, Havana 2 přestupy Praha
FRA, YUL, VIE, YYZ FRA,YUL, VIE, YYZ
10 990

Trinidad & Tobago za 10 990 Kč

Dovolenou na těchto ostrovech si můžeš zpestřit dobrodružným výletem do dešťových pralesů. Průvodci tě provedou jednoduššími a obtížnějšími trasami. Dopřát si můžeš pak i výlety lodí, například na ostrůvek Little Tobago, poznávat podmořský svět a krásy korálových útesů, nebo si zahrát golf a odpočívat na nádherných plážích.

Praha 2 přestupy Port of Spain 2 přestupy Praha
FRA, YYZ FRA, YYZ
10 990

Grenada za 11 490 Kč

Nejlepší je si na Grenadu vyčlenit alespoň 3 dny – za tu dobu ostrov projdeš, i když se zrovna nezastavíš. Nabízí úžasné pláže (mezi nejlepší patří Grand Anse, La Sagesse, Sauteurs beach a Levera), ale pro co je Grenada nejvíce známá a vyhledávaná, je její tropická příroda a slavné vodopády (Annandale, Seven sisters a Concord). Tamní pralesy patří mezi nejstarší na karibských ostrovech.

Praha 2 přestupy Grenada 2 přestupy Praha
FRA, YYZ FRA, YYZ
11 490

Kajmanské ostrovy za 11 790 Kč

Současný název ostrovů pochází z roku 1586, kdy je tak pojmenoval mořeplavec Francis Drake (objevil je ale dříve Kryštof Kolumbus), podle leguánů, které omylem považoval za kajmany. A nutno dodat, že tyhle ostrovy se leguány jen hemží. Proč sem lidé ale jezdí, je jejich podmořské přírodní bohatství. Potápění a šnorchlování v tamních vodách je opravdovým zážitkem. A určitě pak neodoláš ani korálovým útesům ani místním černým skalám na severozápadě ostrova, nesoucím název Peklo.

Praha 2 přestupy Grand Cayman Island 2 přestupy Praha
FRA, YYZ FRA, YYZ
11 790

Ostrovy Turks And Caicos za 11 790 Kč

Podobně je tomu i na ostrovech Turks a Caicos. Sice už tu nenajdeš hromadu leguánů, ale pro jejich podmořské krásy sem jezdí turisté celého světa – nabízí opět korálové útesy, ale i plavání s rejnoky, hejny malých rybiček, žraloky a murénami. Ale pokud na podmořské radovánky až tak nejsi, můžeš se klidně jen tak povalovat na krásných písčitých plážích.

Praha 2 přestupy Providenciales 2 přestupy Praha
FRA, YYZ FRA, YYZ
11 790

Antigua a Barbuda za 11 990 Kč

Nenajdeš tu vodopády, jako v Grenadě nebo ostrově Dominika, nejsou tu úchvatné sopky a krátery, jako na Svatém Vincentovi a ostrov nemá zrovna velké zásoby podzemní vody. Tak proč tam vlastně cestovat? To je jednoduché – kvůli plážím! Díky vápencovitému a korálovému původu (nikoliv sopečnému) oplývá tenhle ostrovní stát plážemi se skoro bílým pískem. A i když je ostrov malý, celé jeho pobřeží je plážemi poseto.

Praha 2 přestupy Antigua 2 přestupy Praha
FRA, YYZ FRA, YYZ
11 990

Svatá Lucie za 12 490 Kč

Nejoblíbenější přírodní atrakcí na ostrově jsou vrchy Velký a Malý Piton. Dovolenkáři ale vyhledávají spíše pohled na ně z protější pláže. Tyčí se totiž přímo na pobřežím a dávají místu omamující dojem. Mimo pláží a výstupu na tyhle dva velikány si můžete dopřát i procházku dešťovými pralesy a navštívit tamní vodopády (nejznámější je Diamantový vodopád). Je ale rozhodně lepší chodit po pralesech s průvodci. Některé chodníčky jsou neoznačené, a člověk, který zdejší kraj nezná, by se mohl lehce ztratit.

Praha 2 přestupy Vieux Fort St Lucia 2 přestupy Praha
FRA, YYZ FRA, YYZ
12 490

Naše tipy

Levné ubytování: Booking s Pelikánem

Levné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na no[email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Co dělat během léta v New Yorku? Prohlédni si našich 10 tipů https://t.co/rQOo9kWOij1 hodinou dozadu
Prozkoumej Sicílii s letenkami z Vídně nebo Prahy od 718 Kč https://t.co/Z988Hqfwip1 hodinou dozadu
AKČNÍ LETENKY: Mallorca, Katánie, Řím a další od 465 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T2 hodinami dozadu
České památky UNESCO: 16 skvostů v srdci Evropy https://t.co/f6HPVY3uF12 dny dozadu
Island: Ze západu na východ, ze severu na jih i středem země https://t.co/5QNUmO0LQZ3 dny dozadu
Jak si užít Athény? 5 tipů na aktivity a přímé lety z Prahy s Eurowings https://t.co/CHakqPs8e53 dny dozadu
Poznávací zájezdy do Nepálu nebo Botswany: dobrodružství, adrenalin i relax od 39 863 Kč https://t.co/LwDJl0k4OL3 dny dozadu
10 nejkrásnějších pláží Španělska a akční letenky https://t.co/TJrmo777JA3 dny dozadu
Letenky do ráje! Maledivy z Prahy s Austrian Airlines za 15 990 Kč https://t.co/D9x7LCSnUQ3 dny dozadu
Řím z Prahy na listopadové prodloužené víkendy od 1 173 Kč https://t.co/vQCjwzpziK3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru