Connect with us

Cestopisy

Netradiční schovávačka v lese – už má i výherce, našel auto a je jeho!

Netradiční schovávačka v lese – už má i výherce, našel auto a je jeho!

O co vlastně šlo? Volkswagen, reklamní agentura DDB a švédský národní lyžařský tým umístili v některém ze zasněžených švédských lesů model Volkswagen – Passat Alltrack 4MOTION. Bylo prý těžké se k němu dostat, ale lehké s ním odjet. Ten, kdo ho našel jako první, měl být jeho výhercem. Bez lyží se tam prý ale sotva mohl dostat.

Reklama

Auto, ideální pro lepší jízdu na sněhu, s nouzovými brzdami, reaktivními světlomety a schopností částečně autonomního pilota se nacházelo v designovém showroomu s názvem The No Show Room.

Zdroj fotografie: Volkswagen.se

Téměř měsíc pravidelně vycházely reklamy (na sociálních sítích, v televizi nebo v novinách) s nápovědami, ve kterých švédští lyžaři, například Charlotte Kalla nebo Frida Karlson, jezdili právě kolem showroomu s novým Passatem. Dne 21. ledna zveřejnili poslední nápovědu.

Spustili i webovou stránku, kde pátrači po Passatu našli souřadnice GPS míst, kde by se showroom mohl nacházet. A Passat již má skutečně i svého výherce! Alespoň o tom informuje samotná stránka. A kde auto bylo, ptáte se? Trochu severně od Gällivare, mezi Koskullskulle a Tjautjasem.

Aktualizace a editace Dominika.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Diana lépe umývá nádobí, než vaří. I proto tak miluje svého chlapa, co se v kuchyni snad narodil. Na psy nedá dopustit, na ty své, ani na ty z OZ Pes v nouzi. Ostatně, jako na všechna zvířata. Kdy mohla v životě vycestovat už jen jednou, vrátila by se domů k mamce Esther, do Keni, na Aloo Drive do domečku nad zátokou.

Nahoru