Connect with us

Letenky

New York a LA za top cenu! Z Vídně již od akčních 6 990 Kč

New York a LA za top cenu! Z Vídně již od akčních 6 990 Kč

Akční letenky do USA jsou zpět a v plné parádě! New York a Los Angeless odlety z Vídně od pouhých 6 990 Kč. Vydej se za svým americkým snem v rozmanitých termínech od září do října 209 V ceně letenek je příruční zavazadlo, to odbavené najdeš u letenek za 9 490 Kč (23kg).

Reklama

U letenek jakou jsou tyto doporučujeme rezervovat co nejdřív. Kromě toho, že se volná místa rychle vyprodávají, může letecká společnost akční tarif kdykoliv vypnout.

USA od 6 990 Kč

✈ odlet z Vídně ???? příruční zavazadlo ???? září – říjen 2019

Vídeň1 přestupUSA1 přestupVídeň
LondýnLondýn
6990

USA od 9 490 Kč

✈ odlet z Vídně ???? 23kg zavazadlo ???? září – říjen 2019

Vídeň1 přestupUSA1 přestupVídeň
LondýnLondýn
9490

Víza do USA

Při cestách do USA vízum nepotřebuješ. Musíš si ale vyřídit elektronickou registraci ESTA, která tě vyjde asi na 14 dolarů jejíž platnost je 2 roky.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru