Connect with us
United Airlines

Koronavirus

United Airlines losuje o vítěze celoroční letenky a peněžní výhry. Stačí se očkovat

United Airlines losuje o vítěze celoroční letenky a peněžní výhry. Stačí se očkovat

Členové věrnostního programu letecké společnosti United Airlines budou mít možnost zapojit se do losování „Your Shot to Fly“ nahráním svých dokumentů o očkování. Vítěze čeká rok létání zdarma. Lidé mohou v losování vyhrát také zpáteční letenku a peněžní výhry.

Reklama

Kromě celoročního létání s aerolinkami zdarma dostanou vítězové nejvyšší ceny peněžní výhru v hodnotě 275 000 dolarů. Lety zdarma jsou limitovány počtem 26 zpátečních letenek. Na vstup do soutěže musí lidé splnit tyto podmínky: být členem programu MIleagePlus, nahrát dokument o očkování do 22. června 2021 a musí být obyvateli USA starší 18 let, píše Simple Flying.

Mezi další skvělé ceny patří zpáteční letenka pro dva spolu s peněžní výhrou 7 700 dolarů. Lety mohou být přitom rezervovány v jakékoliv třídě do jakékoliv destinace, do které United Airlines létají. Losování je zaměřené na podporu Američanů v očkování a je součástí národní kampaně prezidenta Bidena. Ten oznámil cíl naočkovat 70 procent dospělých obyvatel do 4. července.

Aktuálně jsou United Airlines jedinými americkými aerolinkami, které umožňují pasažérům nahrát výsledky testů na COVID-19 a záznamy o očkování na svou digitální platformu. CEO společnosti Scott Kirby řekl: „Jsme hrdí, že můžeme udělat náš podíl v podpoře lidí nechat se očkovat. Díky vakcíně se otevírá více a více destinací […] a víme, že naši zákazníci chtějí létat. Jsme nadšeni, že můžeme dát lidem k očkování důvod navíc, aby se mohli setkat se svými přáteli a rodinou, nebo jet na dlouho očekávanou dovolenou, což může být vzdálené jen jednu vakcínu.“

United Airlines ohlásily nové či opětovně spuštěné destinace na léto včetně Chorvatska, Řecka a Islandu, Itálie, Portugalska, Španělska i Francie. Do svého červencového rozvrhu aerolinky přidají více než 400 letů denně.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru