Connect with us

Amerika

Objev všechny krásy úchvatného Tulumu s letenkami od 11 990 Kč

Objev všechny krásy úchvatného Tulumu s letenkami od 11 990 Kč

Mexiko je fantastická země, která ti zajistí nespočet zážítků, a pokud vyrazíš přímo do Tulumu, tak rozhodně nebudeš litovat. Můžeš se těšit na nádherné pláže s jemným bílým pískem, tyrkysové karibské moře, hřejivé sluneční paprsky a především na úchvatné mayské památky.

Reklama

Popíjení drinků a opalování na plážovém lehátku můžeš fantasticky kombinovat s poznáváním místních krás, a že jich tady opravdu není málo. Vychutnáš si tradiční mexickou kuchyni, vydáš se po stopách starých Mayů, vykoupeš se v jezírkách, kterým místní přezdívají tzv. cenotes. Zkrátka si svou dovolenou na poloostrově Yucatán užiješ na maximum.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru