Connect with us

Novinky

Ryanair přebere téměř všechny lety aerolinek Lauda

Ryanair přebere téměř všechny lety aerolinek Lauda

Nedávno jsme vás informovali o tom, že Lauda ve Vídni končí, ale jeho aktivity postupně převezme Ryanair. Mnozí jste si letenky z Vídně zakoupili a ptáte se nás, jak to bude se samotnými lety aerolinek Lauda z Vídně. Odpověď zní, že nic zásadního se dít nebude. Ryanair je mateřskou společností aerolinek Lauda a převezme od nich téměř všechny jejich lety. Ty budou v budoucnu provozovány již jako lety Ryanairu.

Reklama

Jako píše portál Slovakaviation.sk, podle všeho už Ryanair do obchodní značky Lauda nebude dále investovat. Ještě to však údajně neznamená, že na obloze neuvidíme Airbusy s velkým nápisem Lauda na trupu. „Ty budou totiž nadále provozovat lety pod hlavičkou Ryanairu z bází ve Vídni stejně jako i z bází v Německu a na Mallorce. Laudamotion tak bude v budoucnu fungovat na bázi ACMI pronájmu letadel pro Ryanair a komerční provoz letů pod touto obchodní značkou bude utlumena na minimum,“doplňuje Slovakaviation.sk.

Všechny lety z Vídně pod značkou Lauda tak přechází pod Ryanair a pod touto značkou budou i propagovány a prodávány. Platí to i pro dceřiné aerolinky Buzz a Malta Air.

Cestující, kteří měli zakoupené letenky na lety s Laudamotion by v nejbližších dnech měli dostat oznámení o tom, že jejich lety byly změněny na lety Ryanairu. Kromě změny čísla letu by však dopad na cestující měl být minimální, vzhledem k tomu, že nadále poletí letadly Laudy.

Akční letenky z Vídně

Zobrazit další akční letenky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru