Connect with us
Ryanair

Evropa

Ryanair ohlásil tři nové linky z Vídně. Novinka potěší rekreanty i dobrodruhy

Ryanair ohlásil tři nové linky z Vídně. Novinka potěší rekreanty i dobrodruhy

Zimní letový řád pomalu, ale jistě končí a letecké společnosti ohlašují své plány na léto. Z Vídně to zatím vypadá na pořádnou nadílku zajímavých destinací, jak nedávno ohlásil Ryanair.

Reklama

Včera dopravce v tiskové zprávě oznámil příchod dalších tří leteckých spojení. Menorca (Španělsko), Niš (Srbsko) a Suceava (Rumunsko) přibydou do letového řádu od prvního červencového týdne 2021.

Ryanair a 3 nové linky ze Schwechatu

  • Menorca (Baleárské ostrovy, Španělsko) – 2krát týdně do října 2021
Menorca
  • Niš (Srbsko) – 2krát týdně do října 2021
Niš - Srbsko
  • Suceava (Rumunsko) – 2krát týdně do října 2021
Suceava

S největší pravděpodobností půjde zatím o sezónní spojení.

Nové linky Ryanairu z Vídně na léto

Dobrou zprávou pro letní rekreanty je, že letní letový řád počítá s ještě vyšším provozem, než v minulém roce. Ryanair ohlásil, že počet letů v létě stoupne o 112 %.

Vídeň je v pojetí Ryanairu novinkou na seznamu 10 nejlepších letišť. Ryanair očekává, že bude z rakouského hlavního města operovat 74 linek. Nejsilnějšími spojeními budou Malorka, Milán, Londýn, Tel Aviv a Brusel. Jen těchto pět destinací bude tvořit téměř čtvrtinu (23 %) letů společnosti Ryanair z Vídně.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru