Connect with us

Novinky

American Airlines spustí přímou linku z Prahy do Chicaga

American Airlines spustí přímou linku z Prahy do Chicaga

Dobrá zpráva pro všechny ty, kteří nedají dopustit na americké destinace. Letecká společnost American Airlines oznámila, že od nadcházejícího letního letového řádu spustí přímou linku z Prahy do Chicaga. První let se uskuteční již 8. května 2020 (první let z Prahy je plánován na 9. 5.) a let budou operovat moderní Boeingy 787-8 Dreamliner.

Reklama
Zábavní systém na palubě bude samozřejmostí

Dostupnost letů bude víc než dobrá. Cestující budou moct linku využít 5krát týdně v termínech až do podzimu, konkrétně do 24. října. Cestující budou moct využít 3 cestovní třídy od standardní ekonomické, přes prémiovou až po tu business.

Ekonomická třída American Airlines v Boeingu 787-8 Dreamliner

Boeing 787-8 Dreamliner patří mezi nejmodernější komerční letouny současnosti. Díky odlehčené uhlíkové konstrukci jeho motory šetří až 20 % paliva. V kabině cestující uvítají i větší palubní okénka, která jsou větší o necelých 80 % a celá kabina tak působí vzdušněji. Celková kapacita na palubě bude 234 míst.

Prodej začne brzy

Letecká společnost také oznámila, že první letenky na tuto přímou linku budou v proději již od 12. srpna 2019. Jakmile se tak stane, kalendář s dostupnými termíny zveřejníme i na této stránce.

Klikněte pro komentář
Nahoru