Connect with us

Letenky

Pojištění zdarma ke každé letence. Jen dnes na pátek 13.

Pojištění zdarma ke každé letence. Jen dnes na pátek 13.

Nikdy nevíš co se může stát. Můžeš onemocnět, nedostaneš vízum, uvízneš pod kořenem… Proto ti dáme na pátek třináctého pojištění STORNO ke každé letence zdarma! Jak ho získat? Stačí do dnešní půlnoci 13 . 9. koupit libovolnou letenku a v objednávce zaškrtnou POJISŤĚNÍ STORNO.

Reklama

U pojištění STORNO získáš hned několik výhod. 100% vrácení sumy objednávky dle pojistných podmínek, pojištění proti onemocnění nevyžadující pobyt v nemocnici a 100% vrácení sumy v případě neudělení víza (s výjimkou USA).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    4/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru